PiS: Prezes portu lotniczego do odwołania

Andrzej Pawełczak | 18 paź 20:18 Politycy PiS zarzucają marszałkowi województwa, prezydentowi Bydgoszczy oraz prezesowi portu lotniczego brak wizji rozwoju bydgoskiego lotniska. Ich zdaniem, jednym z podstawowych warunków poprawy sytuacji jest, oprócz stworzenia atrakcyjnej siatki połączeń, lepsze skomunikowanie portu dzięki budowie szybkiej linii kolejowej.

Bydgoszcz potrzebuje nowej, musicalowej sceny [ROZMOWA]

Magdalena Liczkowska | 18 paź 07:37 – Publiczność w Bydgoszczy jest niesamowita, ale rynek nie jest łatwy. Każda nowa aktywność kulturalna wymaga intensywnej reklamy i promowania wydarzenia z dużym wyprzedzeniem – opowiada Judyta Wenda, inicjatorka nowej – musicalowej – sceny w Bydgoszczy.

Kolory jesieni. Sensoryczne spotkanie z książką i najmłodszymi

Redaktor | 17 paź 20:47 „Czytamy i działamy. Interdyscyplinarne warsztaty z książką artystyczną i obrazkową” to propozycja zabawy dla najmłodszych i sposób na rozkochanie ich w świecie książek. Spotkanie, które odbędzie się 21 października w Kawiarni Kogel Mogel, upłynie pod hasłem „Kolory jesieni”.

W Artego Arenie szukali swojego wymarzonego domu

Redaktor | 15 paź 17:45 W weekend w bydgoskiej Artego Arenie odbyły się 18. Targi Mieszkaniowe – Jesień 2017. Targi odwiedziły tysiące osób zainteresowane kupnem mieszkania, budową domu czy uzyskaniem kredytu hipotecznego.

Zawisza liderem A-klasy [GALERIA]

Redaktor | 14 paź 22:30 W zaciętym meczu na szczycie bydgoskiej A-klasy Zawisza Bydgoszcz pokonał na boisku w Potulicach Falę Świekatowo 2:1.