Bydgoscy harcerze świętują 100-lecie [GALERIA ZDJĘĆ]

Michał Jędryka | 9 sie 2017 We wtorek 8 sierpnia przypadała dokładnie 100 rocznica pierwszej zbiórki harcerskiej w Bydgoszczy. Z tej okazji w bydgoskim kościele św. Trójcy odprawiona została okolicznościowa Msza święta oraz wmurowana została pamiątkowa tablica pamięci.

Zieliński nie musi przepraszać za doping

Wojciech Bielawa | 9 sie 2017 Bydgoski sąd oddalił pozew przeciwko mistrzowi olimpijskiemu z Pekinu Adrianowi Zielińskiemu o naruszenie dóbr osobistych kibica. Ciężarowiec Zawiszy nie musi przepraszać za udział w aferze dopingowej i wykluczenie z igrzysk w Rio de Janeiro.

Kto złoży swój autograf na Długiej? Ratusz czeka na propozycje

Redaktor | 8 sie 2017 Do 18 sierpnia można składać propozycje osób, które złożą swoje podpisy w ramach tegorocznej edycji „Bydgoskich Autografów”. Zgłoszony kandydat musi być osobą żyjącą oraz szczególnie zasłużoną dla budowania dobrego imienia Bydgoszczy w Polsce, Europie i w świecie.

Pijani rodzice pływali z dziećmi po Brdzie

Redaktor | 7 sie 2017 Brakiem odpowiedzialności wykazali się rodzice trojga małych dzieci, którzy w niedzielę (6 sierpnia) pływali z nimi rowerem wodnym po Brdzie. Po tym jak uszkodzili sprzęt pływający okazało się, że kobieta i mężczyzna byli nietrzeźwi.

Szymon Majewski w amfiteatrze nad Brdą

Redaktor | 7 sie 2017 W poniedziałek, 7 lipca Bydgoszcz odwiedzi znany satyryk Szymon Majewski. W amfiteatrze nad Brdą przy Operze Nova artysta zaprezentuje w ramach małych form teatralnych swój monodram „One mąż show”.

Polonia spadła na dno, więc Bruski musi odejść

Wojciech Bielawa | 6 sie 2017 - Obalamy kolejny mit Bruskiego. Bydgoszcz nie jest miastem sportu – twierdzą inicjatorzy przeprowadzenia referendum o odwołanie prezydenta Bydgoszczy. Swoje racje przedstawili na konferencji, która odbyła się przed stadionem żużlowej Polonii.