Zapalmy znicz na grobie Leszka Białego

Redaktor | 2 mar 2017 72 lata temu Leszek Biały został zamordowany przez UB. W rocznicę śmierci bydgoskiego bohatera, IPN organizuje uroczystość. Na grobie Leszka Białęgo zostaną zapalone znicze i złożone kwiaty.

Minister Rafalska w Bydgoszczy: 500+ działa jak należy

Magdalena Liczkowska | 2 mar 2017 Umieszczanie dzieci w placówkach opiekuńczo-wychowawczych jedynie w ostateczności, ograniczenie liczebności tych ośrodków oraz podwyższenie wieku przebywających tam dzieci to główne założenia Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, które podkreśliła Elżbieta Rafalska podczas dzisiejszego pobytu w Bydgoszczy.

Oddali hołd mjr. Józefowi Grussowi

Łukasz Religa | 2 mar 2017 Major Józef Gruss ps. ,,Stanisław” był głównym bohaterem uroczystości zorganizowanych przez kibiców Zawiszy, IPN i organizacji narodowych.

Lewandowski biegnie po medal halowych mistrzostw Europy

Redaktor | 2 mar 2017 Jutro rozpoczynają się lekkoatletyczne halowe mistrzostwa Europy. Najbardziej liczymy na Marcina Lewandowskiego, który nie ukrywa apetytu na tytuł mistrzowski w biegu na 1500 metrów. Z medalowymi nadziejami do Belgradu jadą również Iga Baumgart i Paweł Wojciechowski.

Znamy nazwiska kandydatów na szefa Teatru Polskiego

Wojciech Bielawa | 2 mar 2017 Paweł Wodziński nie może być pewny, że utrzyma stanowisko dyrektora Teatru Polskiego. Ma aż sześciu kontrkandydatów, a w ratuszu nie wszyscy są zadowoleni z jego dotychczasowej pracy.