Malutki niż...

Redaktor | 22 maj 2018 Zgodnie z zapowiedzią mamy przejściowy spadek ciśnienia, wzrost zachmurzenia i prędkości wiatru

Śpiew, taniec i modlitwa. „Pełna Łaski” w Artego Arenie

Redaktor | 21 maj 2018 - Tego wieczoru jesteśmy z Maryją, ponieważ ona jak nikt inny zna Ducha Świętego, jest Jego małżonką - mówił salezjanin ks. Dominik Chmielewski. Ponad półtora tysiąca osób zgromadziło się w bydgoskiej Artego Arenie przed Zesłaniem Ducha Świętego.

Astoria będzie jak Torbyd?

Redaktor | 21 maj 2018 Rozstrzygnięcie przetargu na budowę basenu Astorii opóźnia się. Tymczasem radni pytają, czy olimpijski basen będzie ułomny jak lodowisko Torbyd. Trenerzy zaś alarmują, że zaprojektowane trybuny są zbyt małe.

Kandydacie, wesprzyj hokeistów! [KOMENTARZ]

Michał Jędryka | 20 maj 2018 Rafał Bruski, który został wczoraj przedstawiony przez PO i Nowoczesną jako kandydat na prezydenta Bydgoszczy, złożył ważną deklarację. Zaprosił mianowicie do współpracy wszystkich bydgoszczan, którzy chcą wpływać na los miasta. - Tych, którzy chcą decydować o swoim mieście, zapraszam do współpracy. Na pewno jako koalicja obywatelska jesteśmy na to gotowi - powiedział.

Lista Wächtera. Syn wierzy, że tata był dobrym nazistą

Redaktor | 20 maj 2018 70 lat po wojnie podpisywał się „Horst von Wächter, syn gubernatora” – dr Magdalena Ogórek opowiadała w Bydgoszczy o swoim śledztwie, które prowadziła tropem zagrabionych Polsce dzieł sztuki. Tak powstała książka „Lista Wächtera. Generał SS, który ograbił Kraków”.

Niech zstąpi Duch Twój!

Redaktor | 20 maj 2018 W dniu Pięćdziesiątnicy około godziny 9 przed południem Duch Święty zstąpił pod postacią wichru i ognia na uczniów zgromadzonych wieczerniku.

Rześka niedziela [POGODA]

Redaktor | 20 maj 2018 Słonecznie, bezchmurnie, znakomita widoczność, ale bez upałów. Tak będzie przez najbliższe kilka dni

Chemik powiększył przewagę

Redaktor | 19 maj 2018 Chemik wygrał, choć mecz z ostatnim w tabeli z Naprzodem Jabłonowo Pomorskie okazał się ciężką przeprawą. A i tak powiększył przewagę nad grupą pościgową w IV lidze, bowiem przegrała zarówno Polonia, jak i Kujawianka Izbica Kujawska..