Domowa plantacja marihuany [NARKOTYKI, RAPORT]

Redaktor | 17 lut 2018 Po przeszukaniu mieszkania, funkcjonariusze znaleźli krzaki konopi oraz sprzęt potrzebny do ich uprawy – to hit narkotykowych komunikatów policyjnych minionego tygodnia.

Wiolonczela w roli głównej [ZAPROSZENIE]

Redaktor | 17 lut 2018 Filharmonia Pomorska zaprasza w środę (21 lutego) na koncert pn. „Wiolonczela w roli głównej”. Przed bydgoską publicznością wystąpi Marcin Zdunik zaliczany do grona najwybitniejszych europejskich wirtuozów wiolonczeli młodego pokolenia.

Szukając sprawiedliwości [RECENZJA]

Redaktor | 17 lut 2018 90. gala rozdania Oscarów już niebawem. Do polskich kin zawitał właśnie obraz „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”, który ma duże szanse wygrać w najważniejszej kategorii, ale nie tylko…

Garderoba na wiosnę. Już czas się rozglądać

Redaktor | 17 lut 2018 Zima w pełni, ale my już pomału myślimy o wiosennych trendach. Wchodząc do sklepów, możemy już zauważyć, że półki oraz wieszaki zapełniają się nowymi kolekcjami, dalekimi od zimowych szarości.

Trwa wojna z patriotami

Redaktor | 17 lut 2018 Wybuch patriotyzmu to jeden z cudów Jana Pawła II – przekonywał ksiądz doktor Jarosław Wąsowicz podczas bydgoskiej promocji swojej książki „Sektor Polska”.