Złotowski pyta Europę o przetarg warszawski

Redaktor | 16 lut 10:41 Czy Komisja zamierza zbadać wyniki tego przetargu w zakresie nieuczciwej konkurencji oraz sprawdzić czy oferta firmy Hyundai dla Warszawy nie jest rażąco niska? – pyta bydgoski europoseł Kosma Złotowski w piśmie do Komisji Europejskiej.

Nowy przetarg na orlika przy Piwnika

Redaktor | 15 lut 20:45 Fiaskiem zakończyło się pierwsze podejście do budowy lekkoatletycznego orlika przy ulicy Piwnika Ponurego. Wykonawca porzucił budowę. Miasto zerwało więc umowę i ogłosiło nowy przetarg.

Piłkarki KKP zaczynają wiosnę

Redaktor | 15 lut 18:05 Piłkarki KKP zapraszają w niedzielę (17 lutego) o godzinie 17.00 na mecz w ćwierćfinale Pucharu Polski z Czarnymi Sosnowiec. Spotkanie odbędzie się na boisku przy ul. Słowiańskiej.

Samochód wjechał na tory na Bernardyńskiej

Redaktor | 15 lut 14:43 Wyjątkowymi umiejętnościami popisał się kierowca bmw. Dziś (15 lutego) wjechał na torowisko ulicy Bernardyńskiej. Całe szczęście tramwaje tamtędy nie jeżdżą, ale i tak podczas ściągania pojazdu z torów były utrudnienia w ruchu drogowym.

Rekordowo niskie bezrobocie w Bydgoszczy

Redaktor | 14 lut 20:45 W styczniu 2019 roku szacunkowy wskaźnik bezrobocia w Bydgoszczy wyniósł 3,8 proc. i pierwszy raz od czterech miesięcy wzrósł o 0,2 punktu procentowego w porównaniu z grudniem 2018 roku. Jednak w stosunku do stycznia ubiegłego roku zmalał o 0,3 pp.