Zróbmy punkty widokowe na panoramę Bydgoszczy

Redaktor | 21 lut 18:38 Proponuję utworzenie kilku punktów widokowych od Miedzynia po Wzgórze Krzywoustego w Łęgnowie – pisze Robert Szatkowski, prezes Stowarzyszenia Bydgoski Wyszogród, we wniosku do prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego.

Bydgoszcz przemysłowa wiecznie żywa

Redaktor | 19 lut 21:27 W ciągu całego 2018 roku łącznie odbyło się prawie 270 wydarzeń związanych z industrialną historią miasta – podsumowano Rok Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego.

Nowy przetarg na orlika przy Piwnika

Redaktor | 15 lut 20:45 Fiaskiem zakończyło się pierwsze podejście do budowy lekkoatletycznego orlika przy ulicy Piwnika Ponurego. Wykonawca porzucił budowę. Miasto zerwało więc umowę i ogłosiło nowy przetarg.

Rekordowo niskie bezrobocie w Bydgoszczy

Redaktor | 14 lut 20:45 W styczniu 2019 roku szacunkowy wskaźnik bezrobocia w Bydgoszczy wyniósł 3,8 proc. i pierwszy raz od czterech miesięcy wzrósł o 0,2 punktu procentowego w porównaniu z grudniem 2018 roku. Jednak w stosunku do stycznia ubiegłego roku zmalał o 0,3 pp.

Tor regatowy w Brdyujściu z nowa trybuną na trzysta miejsc

Redaktor | 14 lut 09:28 Zakończyła się budowa nowych trybun i hangaru na łodzie w Brdyujściu. Dzięki tej inwestycji w komfortowych warunkach będzie można obserwować zmagania kajakarzy i wioślarzy. Inwestycja kosztowała blisko cztery miliony złotych.