Bydgoszcz 8 sie 19:24 | Redaktor
Psiaki i kociaki ze schroniska szukają nowych właścicieli

Alex / fot. Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy

Kortez, Dina, Alex, Dinka, Paprotek, Dafiu, Precel i Mikunia to zwierzaki, które czekają na adopcję w bydgoskim schronisku.

Kortez jest średnim samcem w wieku około dziewięciu miesięcy. W połowie czerwca został znaleziony na ulicy. Jest wesoły i energiczny, lubi towarzystwo ludzi oraz innych psów. Kortez ma komplet szczepień, a przed adopcją zostanie wykastrowany. Jego numer ewidencyjny to 2105/18.

fot. Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy

 

Dina to średniej wielkości suczka w wieku około czterech lat. W połowie lipca została przywieziona do schroniska przez straż miejską, ponieważ błąkała się po ulicach Bydgoszczy. Dina ma spokojny charakter i ładnie chodzi na smyczy. Jest przyjaźnie nastawiona zarówno do psów jak i do ludzi. Dina jest po zabiegu sterylizacji oraz posiada komplet szczepień. Jej numer ewidencyjny to 472/18.

fot. Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy

 

Alex to duży mieszaniec owczarka podhalańskiego. Ma około 10 miesięcy. W czerwcu został oddany przez swojego opiekuna z powodu lęku separacyjnego. Schronisko szuka dla niego osoby, która popracuje nad tym problemem. Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi, ale do nowo poznanych osób bywa nieufny. Alex to jeszcze szczeniak, jest wesoły, energiczny i ciekawy świata. Odpowiedni byłby dla niego dom z ogrodem. Jest zaszczepiony, a przed adopcją będzie wykastrowany. Jego numer ewidencyjny to 8047/18.

fot. Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy

 

Dina jest średnią suczką z wyglądu przypominająca labradora lecz jest drobniejszej budowy. Ma 11 miesięcy. Wychowywała się w mieszkaniu. Pozostawiona sama w domu robiła niewielkie zniszczenia. Schronisko szuka dla niej rodziny, która popracuje z nią nad tym problemem. Dina ma dobry kontakt zarówno z dorosłymi osobami, jak i z dziećmi. Lubi gonitwy z innymi psami i bieganie za rzucanymi jej zabawkami. Jest zaszczepiona i przed adopcją zostanie wysterylizowana. Jej numer ewidencyjny to 8049/18.

fot. Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy

 

Paprotek to roczny kocurek. Jest miły, wesoły i chętny do zabaw. Uwielbia ganiać wszelkie ruchome zabawki. W schronisku jest od stycznia 2018 r., znaleziony został na ulicy. Jest wykastrowany. Jego numer ewidencyjny to 5040/18.  

fot. Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy

 

Dafiu to ponad roczna kotka o zielonych oczach. W czerwcu błąkała się po ulicach Bydgoszczy. Osoba która ją znalazła nie mogła jej zatrzymać. Otrzymaliśmy informacje, że kotka z charakteru jest miła i łagodna. Potrafi korzystać z kuwety. Dafiu trochę przeszkadza obecność innych kotów, prycha gdy jakiś za blisko do niej podejdzie. Kotka jest po zabiegu sterylizacji. Jej numer ewidencyjny to 4124/18.

fot. Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy

 

Precel to dwuletni kocurek. Do schroniska trafił, bo błąkał się po ulicy. Precelek jest wesoły i towarzyski, chętnie nadstawia główkę do głaskania. Interesują go różne ruchome zabawki. Jest wykastrowany. Jego numer ewidencyjny to 4096/18.

fot. Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy

 

Mikunia to dwuletnia kotka, która została oddana z powodu śmierci jej opiekuna. Miała możliwość wychodzenia na dwór i potrafiła pacnąć łapą jak się jej coś nie podobało, dlatego schronisko szuka jej domu bez dzieci. Mika potrzebuje więcej czasu, aby przywyknąć do nowego miejsca i ludzi. Mikunia została zaszczepiona i jest wysterylizowana. Jej numer ewidencyjny to 10004/18.

fot. Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy

 

Źródło: Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor