Bydgoszcz 10 lip 12:38 | Redaktor
Pomysły na wakacje  w myślęcińskim Parku Rozrywki

fragment plakatu

Park Rozrywki w Myślęcinku zaprasza całe rodziny na darmowe spotkania pełne atrakcji. Pierwsze już w najbliższą niedzielę (14 lipca).

Rozrywkowe lato o godz. 15.00 otworzy spektakl o Rycerzu Bolko z Kociejdziury i Królewnie z Wieży w wykonaniu krakowskiego Teatru Za Jeden Uśmiech.  To zabawna historia dzielnego rycerza pragnącego ocalić uwięzioną królewnę Matyldę. Zadanie to okazuje się niełatwe, a po drodze czeka mnóstwo przygód. O godzinie 16.30 o dobrą zabawę zadba Szkoła Tańca ECHO art, która poprowadzi animacje taneczne, gry i zabawy muzyczne, a także zaprezentują swoje turniejowe pokazy. Na stoiskach obok Akademii Wynalazców zobaczyć będzie można, czym jest m.in.  robotyka i jak mądrze się bawić i uczyć jednocześnie, a Centrum Edukacji Nowodworska „Biret” w ramach wspólnej zabawy poza animacjami dla dzieci przedstawi ofertę edukacyjną dla najmłodszych i nie tylko.

W kolejną niedzielę (21 lipca) Teatr Vaśka przedstawi baśń o Złotej rybce i opowie o Piernikowych potyczkach, a klaun Pablo zaprezentuje „Waliza show”.

28 lipca natomiast wraz z Grupą Eventową Funimki będzie można wziąć udział w pirackich harcach, a także nauczyć się jeździć na deskorolce w specjalnej strefie 4freaks.

Rodzinne spotkania w Parku Rozrywki odbywają się przy Muzeum Ziemi, w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godz. 15.00. Spotkania są darmowe, na teren można wejść bez biletów.

Tematy sierpniowych spotkań zostaną podane pod koniec lipca.

Źródło: Myślęcinek.pl

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor