SztukaTeria nabiera rozpędu. Teraz Kantorowski [ZDJĘCIA]

Jacek Kargól | 14 lip 02:16 Po udanej inauguracji działalności galerii w kwietniu, SztukaTeria zaprosiła w piątek (12 lipca) na indywidualną wystawę Tomasza Kantorowskiego, młodego artysty z Warszawy. Wernisaż przyciągnął wielu odbiorców sztuki spragnionych kolejnych wrażeń. W planach są wystawy nawet co miesiąc.

Polityk nagrał piosenkę. Internet się wzruszył [WIDEO]

Redaktor | 13 lip 11:20 Piszę te słowa w myślach od lat... Tak, marzyłem o tym i wreszcie to zrobiłem. Nagrałem swoją pierwszą piosenkę. Z moim tekstem i wokalem – bydgoski poseł Piotr Król opublikował w mediach społecznościowych swoje dzieło.

Krzysztof Iwaneczko zaśpiewa w Willi Blumwego

Redaktor | 3 lip 12:35 W najbliższy czwartek (4 lipca) w Ogródku Koncertowym Polskiego Radia Pomorza i Kujaw wystąpią Krzysztof Iwaneczko (wokal) i Adam Lemańczyk (fortepian). Koncert jest częścią cyklu „Muzyka w Willi Blumwego”.

Szklane cuda na wystawie w MOB [ZDJĘCIA]

Redaktor | 2 lip 10:53 W Muzeum Okręgowym w Bydgoszczy w czwartek (27 czerwca) odbył się wernisaż ekspozycji „DOMena szkła – ASP Wrocław”. Na wystawie możemy oglądać szkło użytkowe pedagogów i studentów Katedry Szkła Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

„Radosne serca” zaprezentują bajkowe widowisko

Redaktor | 1 lip 09:37 Wielkie widowisko w wykonaniu młodych artystów z X Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych „Radosne Serca” odbędzie się w piątek (5 lipca) w Kinoteatrze Adria. W tym roku spektakl będzie oparty o historię znaną z bajki „Jak wytresować smoka”.