Kultura 9 sty 19:55 | Redaktor
Kolędowanie i Poranek Muzyczny w Wiatraku

fot. Quadrans, Facebook

Fundacja „Wiatrak” zaprasza na dwa weekendowe koncerty do sali widowiskowej Domu Jubileuszowego Jana Pawła II (ul. Bołtucia 7).

Pierwszy, pt. „Święty czas”, odbędzie się w piątek (11 stycznia) o godz. 18.00. Najpiękniejsze kolędy i pastorałki będzie można zaśpiewać razem z zespołem Quadrans. Zespołowi wokalnemu towarzyszyć będzie instrumentalny w składzie: Robert Robaszkiewicz – instrumenty perkusyjne, Paweł Tomaszewski – gitara, Tomek Szewczyk – instrumenty klawiszowe, Piotr Szczepańczyk – gitara basowa. Prowadzenie chóru – Agata Pufal, koncert poprowadzi Mariola Ciesielska.
Quadrans jest zespołem skupionym na muzyce chrześcijańskiej. Działa od 2006 roku przy Centrum Kultury Katolickiej „Wiatrak”, zrzesza ludzi kochających śpiewać w imię Pana. Wstęp na koncert jest wolny.

Natomiast w niedzielę (13 stycznia) o godz. 10.15 dzieci i opiekunowie spotkają się na Poranku Muzycznym pt. „Noworoczne spotkanie”. To kolejny kolejny koncert przygotowany dla najmłodszych przez bydgoską Akademię Muzyczną. Jest okazją nie tylko do słuchania muzyki klasycznej, ale również do poznania instrumentów muzycznych, wspólnego śpiewania i zabawy. Bilety – 9 zł dorośli, 6 zł dzieci.

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor