Piłka Nożna 27 paź 08:54 | Redaktor
Zawisza wraca na ligowe boisko

materiał SP Zawisza Bydgoszcz

W niedzielę (28 października) o godz. 14:00 w ramach 12. kolejki V ligi Zawisza Bydgoszcz zmierzy się na boisku przy ul. Sielskiej z Radzynianką Radzyń Chełmiński. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Piotr Kośmider, Marcin Liana, Rafał Podlewski.

Radzynianka Radzyń Chełmiński obecnie zajmuje wysokie piąte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem szesnastu punktów. Drużyna z Radzynia do tej pory na jedenaście spotkań wygrała pięć, zanotowała jeden remis oraz pięciokrotnie schodziła z boiska pokonana. Bilans bramkowy to siedemnaście bramek strzelonych na dwadzieścia trzy stracone.

Zawisza Bydgoszcz po przymusowej pauzie wraca do gry. W ubiegłym tygodniu z powodu choroby zawodników rywala nie odbył się mecz z Cyklonem w Kończewicach.

Podopieczni Jacka Łukomskiego po raz ostatni w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 rozegrają ligowe spotkanie w roli gospodarza. Zatem można być pewnym, że bydgoszczanie będą chcieli na stadionie przy ul. Sielskiej 12 zaprezentować się z jak najlepszej strony i wygrać w przekonującym stylu.

Informacja dla kibiców. Wejście na stadion przy ul. Sielskiej, na niedzielne spotkanie z Radzynianką tylko od strony ul. Kasztelańskiej. Organizatorzy udostępniają jak zawsze 700 miejsc.

Źródło: SP Zawisza Bydgoszcz

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor