Pogoda w Bydgoszczy 1 lut 06:50 | Redaktor
Uspokojenie

Po południu przejaśni się. Według klasycznej, meteorologicznej miary zachmurzenia, która dzieli widoczne niebo na osiem częsci zwanych oktanami - zachmurzenie w tej chwili wynosi 8 (pełne), a po południu i wieczorem bedziemy mieć prawdopodobnie 4 do 5 okatnów.

Malutki niż...

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:34

Sven nas opuszcza [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:07

Wiatr, który towarzyszył nam od kilku dni - ustał. Tempeatura o 6.30 w Bydgoszy wynosiła +4 stopnie, ciśnienie  - 747 mm słupka rtęci (996 hPa). Pada mżawka, która w ciągu dnia bedzie słabnąć.

Po południu przejaśni się. Według klasycznej, meteorologicznej miary zachmurzenia, która dzieli widoczne niebo na osiem częsci zwanych oktanami - zachmurzenie w tej chwili wynosi 8 (pełne), a po południu i wieczorem będziemy mieć prawdopodobnie 4 do 5 okatnów. 

Temperatura w ciągu dnia utrzyma się na poziomie +3 do +4 stopni. W nocy spadnie nawet do zera, a w przypadku rozpogodzenia, może zdarzyć się przymrozek. Odtąd nocne spadki temperatury będą zdarzać się już stale i można je uważać za pierwszy sygnał zbliżającego się w przyszłym tygodniu kolejnego zimowego  epizodu,  o którym pisałem wczoraj. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o  7.33, zajdzie o 16.32. Dzień wiec trwa już prawie równe 9 godzin.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor