Pogoda w Bydgoszczy 11 mar 07:52 | Redaktor
Jeszcze cieplej [POGODA, 8.00]

Wygląda na to, że się nie myliliśmy. Dziś będzie w Bydgoszczy do 14 stopni ciepła. I jeszcze wyjrzy słońce!

Zima już jest [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 08:21

Łagodne wejście w zimę [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:23

Mamy własnie jeden z nacieplejszych dni obecnego przedwiośnia. Tak ciepły czas jak dziś, w najbliższym okresie może się już nie powtórzyć, bo front ciepły, który przyniósł nam tę wyższą tepmeraturę odsuwać się będzie na północny wschód, a w ślad za nim  napłyną wprawdzie kolejne porcje powietrza atlantyckiego z zachodu, ale po poierwsze za frontem ciepłym idzie front chłodny, który w tej chwili jest nad Francją, a po drugie już w drugiej połowie tygodnia, mroźny wyż skandynawski zacznie się odbudowywać. Nie przyniesie on już nam wprawdzie wielkich mrozów, ale za tydzień temperatura może nam spaść w okolice zera nawet w ciągu dnia.

Na razie jednak cieszmy się wiosną. Dziś 14 stopni, w nocy  +5, jutro 11, w nocy z poniedziałku na wtorek 5 stopni i deszcz, ale we wtorek jeszcze 10 stopni. Ciśnienie rano w Bydgoszczy wynosiło 753 mm słupka rtęci (1004 hPa).

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.13, zajdzie o 17.45. Dzień będzie trwał 11 godzin i  32 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor