Pogoda w Bydgoszczy 4 sty 04:53 | Redaktor
Kolejna odwilż wieczorem [POGODA]

Wczoraj wieczorem temperatura w Bydgoszczy spadła do -4 stopni, w drugiej części nocy ustabilizowała się na poziomie -3 stopni.

Dziś upał, jutro ochłodzenie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:25

Upał przyjdzie i szybko przeminie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 25 cze 06:57

To powinno sprawić, że grunt został już nieco wychłodzony i śnieg, który dziś będzie padał, nie będzie topniał. Niestety, taka sytuacja potrwa tylko do popołudnia, kiedy to przez Bydgoszcz przejdzie ciepły front atmosfryczny. Zaraz po zmroku, czyli około godziny 16-tej temperatura powietrza przekroczy zero i będzie dalej rosnąć, a opady śniegu stopniowo przekształcą się w opady deszczu ze śniegiem, a później deszczu. Padać on będzie początkowo na leżący zmarznięty śnieg, powodując prawdopodobnie silną gołoledź.

Jutro temperatura maksymalna wyniesie +3 stopnie i przez cały dzień będzie padać słaby deszcz. Kolejnej nocy znów będziemy mieli spadek temperatury poniżej zera, a następne dni przyniosą temperaturę lekko dodatnią w ciągu dnia i lekko ujemną w nocy.

Wiatr dziś będzie wiał z zachodu z umiarkowanymi prędkościami, w sobotę znów skręci na północny, w niedzielę osłabnie. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 8.01, a zajdzie o 15.45. Dzień będzie trwał 7 godzin i 44 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor