Pogoda w Bydgoszczy 30 wrz 07:46 | Redaktor
Nadal chłodno i słonecznie [POGODA]

Pogodne niebo o tej porze roku oznacza bardzo chłodne noce. Dziś o 7mej w Bydgoszczy było 3,1 stopnia.

Dziś upał, jutro ochłodzenie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:25

Upał przyjdzie i szybko przeminie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 25 cze 06:57
Choć ciśnienie już w Bydgoszczy spada, wciąż znajdujemy się w obszarze oddziaływania wyżu, przesuwającego się na wschód, a z zachodu napływa chłodna masa powietrza polarno morskiego. Pogoda dziś będzie bardzo podobna do wczorajszej. Zachmurzenie będzie małe lub umiarkowane, temperatura maksymalna wyniesie w ciągu dnia 16 stopni. Wiatr będzie słaby, z kierunku południowo zachodniego lub południowego.
 
Jutro początkowo zachmurzenie będzie małe lub nawet zobaczymy bezchmurne niebo. Wcześnie rano mogą zdarzyć się mgły, które jednak ze wschodem słońca opadną. Około południa zacznie się jednak chmurzyć i do poniedziałkowego wieczora będziemy mieć w Bydgoszczy zachmurzenie całkowite. Temperatura maksymalna przewidywana na jutro to 14 stopni. Natomiast noc z niedzieli na poniedziałek będzie jeszcze bardzo chłodna, może nawet zdarzyć się dwa - trzy stopnie, a lokalnie przymrozek. Natomiast w nocy z poniedziałku na wtorek, temperatura nie powinna spaść poniżej 7 stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.47, a zajdzie o 18.27. Dzień będzie trwał 11 godzin i 40 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla   Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor