Pogoda w Bydgoszczy 15 kwi 07:11 | Redaktor
Od wtorku chłodniej [POGODA]

Dziś i jutro będzie w Bydgoszczy jeszcze ciepło. Jutro wzrost zachmurzenia, aż do wystąpienia po południu i wieczorem deszczu.

W marcu jak w garncu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:06

Chmurne dni, choć ciśnienie wysokie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:13

Nad Polską przejdzie kolejny niewielki niż, który tym razem ściągnie do nas chłodniejsze powietrze. Dzieki niemu jutro wieczorem będzie padać, a wtorek będzie zdecydowanie chłodniejszy. Ale w tym chłodnym powietrzu zacznie się budować i umacniać nad Polską wyż, który będzie kształtował pogodę, aż do następnego weekendu.

Dziś będzie w Bydgoszczy jeszcze ciepło, do 20 stopni, przy umiarkowanym zachmurzeniu. Jutro również ciepło - do 19 stopni - i wzrost zachmurzenia, aż do wystąpienia po południu i wieczorem deszczu. We wtorek temperatura maksymalna wyniesie około 17 stopni, ale po południu nastąpi jej szybki spadek, do nawet pięciu stopni w nocy z wtorku na środę.  Potem pogoda poprawi się, ale noce będą - jak to w wyżu - chłodniejsze.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.50, zajdzie o 19.49. Dzień będzie trwał 13 godzin i 59 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor