Pogoda w Bydgoszczy 10 lip 05:59 | Redaktor
Pochmurno [POGODA]

Rozpoczyna się okres pochmurnej pogody, z przelotnymi opadami i burzami, choć nadal z letnią temperaturą.

Zmroziło nas [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:15

Teraz mróz, potem znów przedwiośnie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 22 lut 06:01

Nad Wielkopolską i Małopolską powstał niewielki, na razie niepozorny i płytki niż. Będzie się on w najbiliższych dniach umacniał i pogłębiał. Rozpoczyna się okres pochmurnej pogody, z przelotnymi opadami i burzami, choć nadal z letnią (ale nie upalną) temperaturą.

Dziś w Bydgoszczy spodziewane jest zachmurzenie duże lub całkowite, z możliwymi, zwłaszcza pod koniec dnia, przelotnymi opadami deszczu. Obszary opadów bedą miały charakter niewielkich "wysepek", wędrujących z południowego wschodu na północny zachód i trudno przewidzieć w jakich miejscach wystąpią. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie dziś do 27 stopni. Wiatr będzie początkowo słaby, z północnego wschodu i ze wschodu, wieczorem umiarkowany z kierunków zmiennych.

Jutro pogoda podobna, ale obszary opadów będą większe, stąd ich wystąpienie jest o wiele bardziej prawdopodobne, zwaszcza wieczorem i mogą być intensywne, prawdopodobne są burze. W czwartek - bez większych zmian.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.34, zajdzie o 21.13. Dzień będzie trwał 16 godzin i 39 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor