Pogoda w Bydgoszczy 1 sty 09:10 | Redaktor
Ciepło, zimno [POGODA 9:15]

Dziś przy ciepłym jeszcze powietrzu, najpierw może padać deszcz, a następnie nieco rozpogodzi się i zachmurzy się ponownie,

Jeszcze zimniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:04

Nadchodzi kolejny front chłodny [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 22 paź 05:58
Zapowiadane ocieplenie rzeczywiście nadeszło. Rano temperatura w Bydgoszczy osiągnęła 8,2 stopnia Celsjusza. I na tym mniej więcej poziomie utrzyma się dziś do wieczora, kiedy to zakończy się kolejny już tej zimy ciepły epizod. Następnej nocy temperatura spadnie nawet  do -3 stopni. Ale ten mróz nie będzie wcale zapowiedzią zimy, na którą wszyscy już niecierpliwie czekamy, bowiem ze wschodem słońca 2 stycznia temperatura zacznie znowu wzrastać i powinna ustabilizować się na poziomie około +2 stopni następnej nocy. 
 
Dziś natomiast, przy ciepłym jeszcze powietrzu, najpierw może  padać deszcz, a następnie nieco rozpogodzi się i zachmurzy się ponownie, kolejny, ale znacznie słabszy deszcz może popadać wieczorem. 
 
Ciśnienie 752 mm Hg i w ciągu dnia nieco jeszcze spadnie, a następnie zacznie wzrastać. Wiatr będzie coraz silniejszy  w porywach do 50 km/h z zachodu. 
 
Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modle numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor