Pogoda w Bydgoszczy 4 lip 06:07 | Redaktor
Wracają upały [POGODA]

Dziś w Bydgoszczy będzie słonecznie, zachmurzenie co najwyżej umiarkowane, temperatura maksymalna około 28 stopni, wiatr zachodni i północno-zachodni, słaby.

Zmroziło nas [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:15

Teraz mróz, potem znów przedwiośnie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 22 lut 06:01

Wczoraj temperatura maksymalna już była nieco wyższa niż wskazywały na to prognozy. O 15.00 w Bydgoszczy odnotowano 23,9 stopnia. Dziś może być nawet do 28 stopni. Z zachodu napływa bowiem ciepłe powietrze, a "ściąga" je, wciąż obecny nad wschodnią Białorusią, niż. Bardzo ciekawie wygląda jego przyszłość według modeli numerycznych. Odsunie się on na wschód nad Rosję, tam się pogłębi, przedostanie się nad Finladię i... ruszy na południe, czyli zataczając koło znajdzie się za kilka dni znów nad Łotwą i Białorusią.

Dziś w Bydgoszczy będzie słonecznie, zachmurzenie co najwyżej umiarkowane, temperatura maksymalna około 28 stopni, wiatr zachodni i północno zachodni - słaby.

Jutro początkowo bezchmurnie i pogoda podobna będzie do dzisiejszej, po południu może się jednak chmurzyć. Czwartek pochmurny.  

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.28, zajdzie o 21.17. Dzień będzie trwał 16 godzin i 49 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor