Pogoda w Bydgoszczy 9 lis 06:48 | Redaktor
Zgniły wyż [POGODA]

Wygląda na to, że stulecie odzyskania niepodległości obchodzić będziemy pod ołowianym niebem, ale bez opadów i przy dodatniej temperaturze.

Znajdujemy się wciąż pod wpływem wyżu rosyjskiego.  Zachmurzony jest cały wschód i północ Europy, częściowo także zachód. Pogodnie jest na południu - w południowej Polsce, Słowacji, na Węgrzech, Rumunii i częściowo na Ukrainie. Na razie nie widać oznak zmiany tego układu.  Z południa napływa dość ciepłe i wilgotne powietrze.

Dziś w ciągu dnia zachmurzenie będzie duże, można liczyć na przejaśnienia, ale mogą też wystąpić  silne zamglenia, miejscami mgła i mżawka. Temperatura maksymalna wyniesie 11 stopni. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni i południowy.  Ciśnienie będzie powoli spadać.

Jutro jest szansa na więcej przejaśnień i temperaturę o kilka stopni wyższą od dzisiejszej. W niedzielę - pogoda podobna do dzisiejszej. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.01 a zajdzie o 16.02. Dzień będzie trwał 9 godzin i 1 minutę.

Pogodyn

Prognoza pogody dla   Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor