Pogoda w Bydgoszczy 3 cze 07:39 | Redaktor
Znów piękna, wiosenna niedziela...

... a potem będzie jeszcze chłodniej - od wtorku poniżej 20 stopni.

Niż wchodzi nad Polskę [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:22

Proces przebudowy pogody już się rozpoczął i postępuje zgodnie z opisem zaprezentowanym wczoraj. W piątek temperatura mierzona na stacji meteorolicznej IMGW w Bydgoszczy przekroczyła 30 stopni i o godzinie 12.00 osiągnęła  maksimum - 30,8 stopnia. Wczoraj natomiat temperatura maksymalna odnotowana na tej samej stacji wyniosła już "tylko" 27,5 stopnia (o godzinie 15.00).

Dziś temperatura utrzyma się mniej wiecej na tym samym poziomie i jeszcze przez cały dzień cieszyć się będziemy prawie bezchmurnym niebem. Burze dziś wystąpić nie powinny. Słaby wiatr będzie wiał najpierw z północnego wschodu, a potem z północnego zachodu.

Jutro temperatura maksymalna wyniesie około 25 stopni, ale po południu zacznie się chmurzyć, aż do zachmurzenia całkowitego. Gdy we wtorek te chmury, po przejściu frontu chłodnego, ustąpią, będzie już znacznie chłodniej. Maksymalna temperatura we wtorek to 20 stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.26, zajdzie o 21.07. Dzień będzie trwał 16 godzin i 41 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor