Pędził Fordońską ponad 114 km/h [WIDEO]

Redaktor | 10 wrz 12:28 Policjanci z bydgoskiej drogówki działający w ramach grupy „SPEED” namierzyli motocyklistę gnającego po Bydgoszczy. Prędkość przekroczył o 64 km/h.

Kradł rynny z dachu kościoła, spadł z wysokości

Redaktor | 7 wrz 11:24 Sprawca usiłowania kradzieży rynien z kościoła sam zadzwonił po pomoc medyczną, kiedy spadł z wysokości i nie mógł się poruszać. 34-latek z obrażeniami trafił do szpitala, gdzie czeka go dłuższy pobyt. W szpitalu odwiedzili go śledczy z Kowala, od których usłyszał zarzuty związane z usiłowaniem kradzieży rynien oraz wcześniejszej kradzieży rynien z kościoła w Kowalu.

Grupa SPEED łapie piratów na bydgoskich ulicach [WIDEO]

Redaktor | 6 wrz 17:33 Policjanci z bydgoskiej grupy SPEED cały czas są aktywni na terenie miasta i powiatu bydgoskiego. Ich skuteczność pokazują nagrania z wideorejestratora. W miniony weekend namierzyli sześciu kierowców, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość. Za swoje nieodpowiedzialne i niebezpieczne zachowanie, oprócz utraty uprawnień do kierowania, ukarani zostali także...

Bydgoszczanin trafił do aresztu za przestępstwa seksualne

Redaktor | 6 wrz 11:53 30-latek podejrzany jest o przestępstwa o charakterze seksualnym. Kryminalni z bydgoskich Wyżyn opublikowali jego wizerunek w mediach i Internecie. Efektem tego było zgłoszenie się mężczyzny do komisariatu. Podejrzany usłyszał cztery zarzuty. Sąd aresztował go na trzy miesiące. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Zbili szybę, żeby wydostać z auta niemowlaka

Redaktor | 5 wrz 15:36 Radziejowscy policjanci zareagowali błyskawicznie na prośbę kobiety, która przypadkowo zatrzasnęła w samochodzie dziecko. Wybili szybę i przekazali kobiecie całego i zdrowego chłopca.

Pod wpływem narkotyków jechał samochodem

Redaktor | 4 wrz 19:29 Patrol z Fordonu zatrzymał 25-latka, który kierował pojazdem bez uprawnień. Mężczyzna próbował uniknąć policyjnej kontroli. Wstępne badania narkotesterem wykazało, że w jego organizmie znajduje się amfetamina oraz THC. Jeśli badania laboratoryjne się potwierdzą, to będzie odpowiadać dodatkowo za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków.

Nożownik został zatrzymany przez policję [WIDEO]

Redaktor | 30 sie 16:41 66-latek ugodził pokrzywdzonego w szyję ostrym narzędziem. Na jego trop wpadli kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia. Podejrzany został zatrzymany przez patrol z bydgoskiego oddziału prewencji.

Pirat drogowy na motorze został zatrzymany przez policję [WIDEO]

Redaktor | 30 sie 13:56 Bydgoscy policjanci z grupy „SPEED” zatrzymali łamiącego przepisy drogowe motocyklistę. Mężczyzna, kierujący jednośladem, ignorował znaki mówiące o dozwolonej prędkości i jechał zbyt szybko. Policyjna kontrola zakończyła się dla niego pięćsetzłotowym mandatem karnym i punktami karnymi.

Do porodu z policyjną obstawą. Zdążyli na czas [ZDJĘCIA]

Redaktor | 30 sie 12:57 W miejscowości Mrozowo przed radiowozem zatrzymał się opel zafira, którego zdenerwowany kierowca oświadczył, że ma w pojeździe rodzącą żonę, a przed sobą 50 kilometrów do szpitala. Policjanci eskortowali pojazd do bydgoskiego szpitala, gdzie chwilę później przyszły na świat Maja i Oliwia.

Pijany spowodował kolizję kradzionym melexem

Redaktor | 29 sie 11:14 Prawie trzy promile alkoholu w ogranizmie miał 30-latek, który ukradł melexa i jeździł nim po jednej z podgrudziądzkich miejscowości. W tym czasie spowodował kolizję, wpadając do przydrożnego rowu.

Porcjował narkotyk. Nakryli go policjanci

Redaktor | 29 sie 07:18 Na najbliższe dwa miesiące do aresztu trafił 24-latek podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Na jego trop wpadli kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia. Policjanci zabezpieczyli należącą do niego amfetaminę, z której można by było zrobić blisko 150 porcji tego narkotyku. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.