Kierowcy i piesi w oku policyjnej kamery

Redaktor | 15 lut 14:02 Do działań mających zwiększyć bezpieczeństwo na drodze policja wykorzystuje m.in. mobilne centrum monitoringu. Tym razem mundurowi z pomocą kamer rozliczali pieszych i kierowców, którzy łamali przepisy w rejonie ul. Glinki.

Lewy tytoń zabezpieczony przez policjantów z Fordonu

Redaktor | 13 lut 16:11 20 worków strunowych tytoniu bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli policjanci z fordońskiego komisariatu w samochodzie 23-latka zatrzymanego do kontroli drogowej. Teraz mężczyzna odpowie za swój czyn z kodeksu karnego skarbowego, gdyż swym działaniem uszczuplił dochody Skarbu Państwa. Na tym jednak nie koniec.

Narkotyki trzymał w mieszkaniu w Białych Błotach

Redaktor | 13 lut 10:04 Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wspólnie z policjantami z Białych Błot zatrzymali 28-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu zabezpieczyli marihuanę, kokainę, metaamfetaminę oraz tabletki ekstazy.

Śmiertelny wypadek pod Brześciem Kujawskim. Zginął pieszy

Redaktor | 11 lut 13:02 Policjanci z Włocławka pod nadzorem prokuratora prowadzą postępowanie w sprawie śmiertelnego wypadku, do którego doszło w piątek (8 lutego) w Wolicach. Na leżącego częściowo na drodze i poboczu mężczyznę najechało renault. Trafił do szpitala, na drugi dzień zmarł.

Sfingował kradzież mercedesa za sto tysięcy złotych

Redaktor | 11 lut 11:16 Policjanci z Radziejowa zatrzymali mężczyznę, który zgłosił kradzież mercedesa wartego sto tys. złotych. W trakcie dochodzenia ustalili, że do kradzieży nie doszło. Mężczyźnie grozi do ośmiu lat więzienia.

Szukał skarbów, trafi na ławę oskarżonych [ZDJĘCIA]

Redaktor | 11 lut 08:08 Nawet do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 45-latkowi, który bez pozwolenia poszukiwał ukrytych w ziemi lub porzuconych zabytków. Mężczyzna używał do tego celu dwóch elektronicznych detektorów. Teraz czeka go proces w sądzie.

Amunicję i narkotyki trzymał w mieszkaniu

Redaktor | 10 lut 10:36 Nakielscy kryminalni zatrzymali mieszkańca gminy Sadki, u którego w mieszkaniu znaleźli narkotyki oraz prawie 200 sztuk amunicji. Podejrzany już usłyszał zarzuty, a o jego losie zdecyduje sąd. 23-latkowi grozi kara nawet do ośmiu lat więzienia.

Dostawca pizzy pod wpływem narkotyków

Redaktor | 8 lut 17:25 Zdecydowana interwencja świadka być może zapobiegła tragedii. Mężczyzna zauważył na skrzyżowaniu dziwnie zachowującego się kierowcę. Zabrał mu kluczyki i powiadomił policjantów z bydgoskiego Szwederowa. Funkcjonariusze znaleźli przy kierowcy MDMA (Ecstasy). Pogotowie zabrało 33-latka do szpitala. Wstępne badanie krwi potwierdziło, że w jego organizmie znajdowały się zakazane...

Policjant z Wąbrzeźna uratował życie 86-latki

Redaktor | 7 lut 12:17 Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej z Ryńska poinformowali policjantów, że nie mogą skontaktować się z jedną ze swoich podopiecznych. Policjant, który przyjechał na miejsce, zauważył przez okno ślady krwi na podłodze. Dzięki jego szybkiej i zdecydowanej reakcji seniorka żyje.