CBŚP rozbiło grupę multiprzestępczą [ZDJĘCIA]

Redaktor | 25 paź 08:05 Policjanci CBŚP rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, której członkowie podejrzani są o szereg przestępstw o charakterze kryminalnym a także przestępstwa narkotykowe. Zatrzymano 9 osób, a dwunastu przedstawiono łączenie 80 zarzutów. Straty w mieniu to ok. 3 mln zł. Grupa mogła także wprowadzić ok 40 kg narkotyków na rynek o szacunkowej wartości ok. 2 mln zł. Śledztwo...

Tragiczny poranek na drogach Włocławka

Redaktor | 24 paź 11:31 W godzinach porannych na włocławskich drogach doszło do dwóch wypadków. W jednych z nich potrącony został rowerzysta i trafił do szpitala. Niestety w drugim wypadku śmierć na miejscu poniosła kobieta potrącona przez samochód dostawczy. Policja apeluje o większą ostrożność na drodze.

Kujawsko-pomorskie ma 55 nowych policjantów

Redaktor | 4 paź 09:05 Szeregi policji w naszym województwie powiększyły się o 55 nowych policjantów. Wczoraj (3 października) w obecności rodzin złożyli ślubowanie. Ponadto komendant wojewódzki policji wręczył awans jedenastu funkcjonariuszom.

Policja odzyskała ponad 30 tys. zł z oszustwa „na policjanta CBŚP”

Redaktor | 1 paź 12:53 Bydgoscy policjanci zatrzymali 56-latka, który zajmował się odbieraniem pieniędzy od starszych osób w czasie oszustwa metodą „na policjanta CBŚP”. Nieświadoma 85-latka przekazała mu 20 tys. zł. Jednak policja w porę interweniowała. Łącznie udało się odzyskać ponad 30 tys. złotych.

Grzybiarzu, zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

Redaktor | 28 wrz 11:13 Sezon na grzyby już trwa. Spacer po lesie to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu, jednak policja apeluje o ostrożność. Również na grzybobraniu trzeba pamiętać o przestrzeganiu pewnych zasad, aby było ono bezpieczne.

Zginął przy pracy. Tragiczny wypadek w gminie Mrocza

Redaktor | 26 wrz 10:36 Policjanci z Mroczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 61-letniego mężczyzny, który podczas prac związanych z wymianą rurociągu został przysypany ziemią. Pomimo podjętej reanimacji, nie udało się go uratować.

Z jednej akcji policji w drugą. W tym samym bloku

Redaktor | 24 wrz 12:25 Chwilę po tym, jak kryminalni znaleźli susz roślinny w mieszkaniu włocławianina podejrzewanego o posiadanie dopalaczy, zauważyli wchodzącego do klatki schodowej mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Pomimo próby ucieczki został obezwładniony i zatrzymany.

Szukają Huberta. Zaginął

Redaktor | 21 wrz 21:47 Policjanci poszukują 18 letniego Huberta Nogalskiego, który ostatni raz widziany był w dniu 19.09.2018r. w domu rodzinnym w miejscowości Klamry.

Potrącił dziecko i uciekł z miejsca zdarzenia

Redaktor | 20 wrz 10:27 Mężczyzna potrącił 10-letniego chłopca na przejściu dla pieszych i uciekł. Jednak szybko został złapany. Pomogli w tym świadkowie wypadku, którzy pojechali za mężczyzną i spisali numery rejestracyjne.