Ponad kilogram marihuany na bydgoskim Błoniu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Redaktor | 12 cze 13:55 Bydgoscy policjanci zatrzymali mieszkańca Bydgoszczy, który posiadał w domu narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego ponad kilogram marihuany o czarnorynkowej wartości niemal 68  tysięcy złotych, a także sadzonki konopi indyjskich i inne przedmioty związane z przestępczym procederem.

Zdradziły go buty. Poszukiwany został złapany w mieszkaniu

Redaktor | 11 cze 19:15 Na rok do zakładu karnego trafił 54-letni mieszkaniec Nakła po tym. Dzielnicowi nakryli go w jednym z mieszkań na terenie miasta. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Kiedy do drzwi zapukali policjanci, schował się za zasłonami, ale zapomniał ukryć buty, co go zgubiło.

Pijany motocyklista pędził ulicami miasta [WIDEO]

Redaktor | 8 cze 14:14 Policjanci z Grudziądza zatrzymali do kontroli zbyt szybko jadącego motocyklistę. Jak się okazało, mężczyzna prowadzący kawasaki był pijany. Ale to nie są wszystkie grzechy jakie miał na sumieniu 36-latek.

Strzelali w Bysławiu. Policjanci ujęli sprawcę rozboju

Redaktor | 6 cze 18:58 Do napadu na stację benzynową doszło późnym wieczorem w środę (5 czerwca) na terenie gminy Świecie. W pościg za bandytą ruszyli funkcjonariusze aż trzech powiatów. Sprawca staranował policyjną blokadę i poddał się dopiero, gdy mundurowi oddali strzały ostrzegawcze.

Ukartowali kolizję, żeby wyłudzić odszkodowanie

Redaktor | 5 cze 16:18 Zarzuty związane z próbą wyłudzenia odszkodowania usłyszało dwoje bydgoszczan, którzy domagali się wypłaty odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej za uszkodzenia pojazdu w wyniku kolizji. Jak się okazało, zdarzenie zostało przez nich zaplanowane i spowodowane umyślnie. Na tym jednak nie koniec.

Grudziądzcy policjanci proszą o pomoc w identyfikacji

Redaktor | 5 cze 15:07 Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu zwracają się do mieszkańców Grudziądza oraz innych osób z prośbą o przekazywanie wszelkich informacji mogących przyczynić się do ustalenia personaliów kobiety, której ciało znaleziono 18 kwietnia 2019 roku.

Potrącił 4-latkę i uciekł. Jest już w areszcie

Redaktor | 5 cze 12:54 Trzy miesiące tymczasowego aresztu zastosował mogileński sąd wobec 26-latka,  który w sobotę (1 czerwca) potrącił w strefie zamieszkania przechodzącą przez jezdnię 4-letnią dziewczynkę. Kierujący audi odjechał z miejsca wypadku, nie udzielając poszkodowanej żadnej pomocy. Za kratki może trafić na trzy lata.