Przyszedł na ciastko i kawę, a obrabował cukiernię

Redaktor | 28 sie 07:41 Policjanci zatrzymali złodzieja, który postanowił obrabować cukiernię. Złodzieja ujął jeden z przechodniów, który został zaalarmowany krzykiem ekspedientki. Jak się okazało, zatrzymany posiadał przy sobie nie tylko skradziony łup, ale także narkotyki.

Czyj to rower? Policja poszukuje właściciela

Redaktor | 27 sie 14:07 Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia poszukują właściciela roweru, który został znaleziony 13 sierpnia w Bydgoszczy przy kiosku na przystanku tramwajowym ul. Powstańców Warszawy/Gdańska

Śmiertelny wypadek w pracy

Redaktor | 27 sie 10:13 Policjanci z Włocławka wyjaśniają przyczyny tragicznego wydarzenia, do którego doszło w poniedziałek (26 sierpnia) w gminie Choceń. 23-letni pracownik miejscowej firmy został przygnieciony przez wózek widłowy. Mężczyzna zginął na miejscu.

Rowerzysta zabił pieszą na pasach. Policja szuka świadków [WIDEO]

Redaktor | 26 sie 17:43 Policjanci apelują: Ponawiamy prośbę o zgłaszanie się osób, które były świadkiem wypadku drogowego z udziałem pieszej oraz rowerzysty, do którego doszło w czwartek (22 sierpnia) w Toruniu na skrzyżowaniu ulic Kraszewskiego i Matejki. Wizerunek rowerzysty i przewożonego na kierownicy mężczyzny zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

Podróbki zabawek i odzieży dziecięcej w Fordonie

Redaktor | 26 sie 12:14 Niemal 500 sztuk podrobionych zabawek oraz koszulek dziecięcych zabezpieczyli policjanci z bydgoskiej komendy zwalczający przestępczość gospodarczą. „Podróbki” były dostępne w dwóch sklepach na terenie Bydgoszczy. Trwa postępowanie w sprawie naruszenia prawa o własności przemysłowej.

Po pijanemu wjechał w maszynę rolniczą

Redaktor | 22 sie 16:12 Brodniccy policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który po pijanemu kierując oplem wjechał w tył maszyny rolniczej zaczepionej za ciągnikiem. Co więcej, kierował samochodem niedopuszczonym do ruchu.

Zaginął 32-letni mężczyzna. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 22 sie 08:46 Policjanci z KMP w Grudziądzu poszukują Pawła Lewandowskiego. 32-letni grudziądzanin 20 sierpnia ok. godz. 15.30 opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z posiadanych przez policję informacji wynika, że mógł się udać w stronę Torunia. Policjanci apelują do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje w tej...

Chory na Alzheimera dzięki policji trafił do domu

Redaktor | 20 sie 10:49 Zaledwie kilkunastu minut potrzebowali nakielscy „patrolowcy”, by odnaleźć 78-letniego mieszkańca Nakła, którego zaginięcie zgłosiła żona. Mężczyzna został przekazany pod opiekę rodzinie.