Przejście dla łosia. Pomogła „drogówka”

Redaktor | 19 wrz 13:14 Okazuje się, że zwierzęta na drodze mogą pojawić się nie tylko poza miastem. Policjanci z włocławskiej „drogówki” zauważyli łosia wchodzącego na jezdnię. Spowolnili ruch, dzięki czemu nikomu nic się nie stało, a zwierzę zdążyło bezpiecznie przejść na drugą stronę.

Ciężarówka z pijanym kierowcą. Miał prawie 2,5 promila

Redaktor | 13 wrz 10:26 Policjanci z aleksandrowskiej  „drogówki” zatrzymali pijanego kierowcę samochodu ciężarowego. 33-letni mieszkaniec powiatu aleksandrowskiego miał w organizmieprawie 2,5  promila alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Miała być kariera filmowa, a są mury więzienia

Redaktor | 10 wrz 17:59 Poszukiwany bydgoszczanin razem z kolegami zaaranżował atak nożownika. Wszystko było nagrywane, a film miał trafić do sieci. Zabawę przerwali policjanci z bydgoskiego oddziału prewencji.

Kryjówkę miał po sąsiedzku z kurami

Redaktor | 8 wrz 08:06 Fordońscy funkcjonariusze wpadli na trop 45-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. W czwartek (6 września) zaskoczyli bydgoszczanina we wsi na Dolnym Śląsku. Za kryjówkę wybrał sobie kurzą fermę.

Kryminalni odkryli dziuplę samochodową

Redaktor | 2 wrz 20:27 Trzy odzyskane samochody, które pochodzą z przestępstwa zabezpieczyli policjanci z Inowrocławia. Pojazdy zostały utracone na terenie Wielkiej Brytanii. Związek z procederem mają dwaj zatrzymani mężczyźni, którzy ukrywali i rozbierali pojazdy na terenie Polski. Podejrzanym grozi kara do 5 lat więzienia.

Policja szuka „Kadafiego” i jego ludzi [LISTY GOŃCZE]

Redaktor | 29 sie 20:43 Trzech mężczyzn należących do zorganizowanej grupy przestępczej poszukiwanych jest listem gończym. Na ich czele stoi Tomasz Berdych o pseudonimie „Kadafi”. Wszyscy mają do odbycia kary pozbawienia wolności orzeczone przez bydgoski sąd.

Tragedia w Skępem. 55-latka nie żyje

Redaktor | 27 sie 12:57 Do tragedii doszło w sobotę (25 sierpnia) po 22.00 na trasie k-10 w miejscowości Skępe. Najprawdopodobniej w wyniku uderzenia samochodu w bariery energochłonne zginęła 55-letnia pasażerka.