Z marihuaną złapany podczas odśnieżania

Redaktor | 23 sty 20:53 Kryminalni z bydgoskiej komendy zatrzymali 28-latka podejrzanego o posiadania znacznej ilości narkotyków. Policjanci znaleźli przy nim i w jego domu marihuanę, z której można by było zrobić blisko 130 porcji tego narkotyku. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Groził, miał pistolet gazowy i zapas pocisków z II wojny światowej

Redaktor | 23 sty 14:00 Patrol z Solca Kujawskiego zatrzymał 28-latka podejrzanego o nielegalne posiadanie broni palnej oraz groźby karalne. Mężczyzna miał przy sobie pistolet gazowy z załadowaną amunicją. Patrol saperski zabezpieczył blisko 300 składowanych przez niego pocisków i części amunicji z czasów II wojny światowej.

Skradziona skoda prezydent Zabrza odzyskana w Kruszwicy

Redaktor | 22 sty 19:11 Nie lada spostrzegawczością wykazali się policjanci z Kruszwicy. Dzięki dzielnicowym udało się odzyskać służbową skodę, którą skradziono w ubiegłym tygodniu prezydent Zabrza, Małgorzacie Mańce-Szulik.

Kto rozpoznaje tych mężczyzn? [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 22 sty 17:01 Policjanci z Kutna poszukują sprawców zbiegowiska kibiców, którego uczestnicy dokonali gwałtownego zamachu na osoby i mienie. Do zdarzenia doszło 21 maja 2018 roku na terenie dworca PKP w Kutnie.

Sprawca śmiertelnego potrącenia na pasach trafił do aresztu

Redaktor | 21 sty 19:44 Trzy miesiące tymczasowego aresztu zastosował mogileński sąd wobec 33–latka, który w piątek (18 stycznia) śmiertelnie potrącił samochodem na przejściu dla pieszych 87–letniego mieszkańca Mogilna. Sprawcy grozi do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Giną piesi. Policjanci apelują o rozwagę

Redaktor | 19 sty 10:16 Od początku tego roku na drogach województwa kujawsko-pomorskiego doszło do 46 wypadków drogowych, w których zginęło osiem osób, w tym aż pięciu pieszych – informują policjanci. I przestrzegają: - Zimą warunki atmosferyczne zdecydowanie nie służą bezpieczeństwu w ruchu drogowym, tym bardziej wymagana jest większa ostrożność! Kierujący powinni dostosować prędkość do...

Pieszych i kierowców w Fordonie śledził rejestrator

Redaktor | 18 sty 16:31 Policjanci nieoznakowanym radiowozem z wideorejestratorem pojawili się wczoraj (17 stycznia) w rejonie skrzyżowania ulic Twardzickiego i Teski, a następnie na ul. Pelplińskiej w Bydgoszczy.  Ich celem było eliminowanie nieprawidłowych zachowań pieszych oraz kierowców wobec pieszych.

Śmiertelne potrącenie pieszej pod Mogilnem

Redaktor | 18 sty 10:57 Mogileńscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia, do którego doszło wczoraj (17 stycznia) na drodze wojewódzkiej nr 255 niedaleko miejscowości Rzadkwin.

Antysmogowe działania policji. Kontrolowała emisję spalin

Redaktor | 17 sty 21:05 Policjanci z bydgoskiej „drogówki” prowadzili wczoraj (16 stycznia) akcję „SMOG”. Na terenie Bydgoszczy i powiatu kontrolowiali samochody, eliminowali z ruchu te niesprawne technicznie, szczególnie emitujące zbyt dużą ilość spalin do atmosfery.

Pobili go, okradli i zostawili nieprzytomnego na brzegu Brdy

Redaktor | 16 sty 15:03 Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie sprawcy rozboju, którzy dotkliwie pobili i okradli bydgoszczanina i pozostawili go na brzegu rzeki. Jego oprawcy zostali ustaleni i zatrzymani przez policjantów z bydgoskich Wyżyn.

Dwóch mężczyzn zginęło w pożarze w Mogilnie

Redaktor | 15 sty 13:06 Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru domu jednorodzinnego w gminie Dąbrowa w powiecie mogileńskim. Zginęło w nim dwóch mężczyzn.

Szukają świadków wypadku w Fordonie

Redaktor | 12 sty 13:12 Policjanci z komisariatu w bydgoskim Fordonie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego zaistniałego w dniu 7 stycznia 2019 r. około godz. 16:36 przy ul. Rataja w Bydgoszczy.