Nietrzeźwy i bez uprawnień wiózł dziecko w samochodzie

Redaktor | 22 sie 09:24 28-letni mieszkaniec Torunia jechał nietrzeźwy i bez uprawnień do kierowania pojazdami. Wiózł ze sobą kobietę i siedmiomiesięczne dziecko. Co więcej, na sygnał policji do zatrzymania się, zaczął uciekać. Za wszystkie przewinienia grozi mu m.in. kara pozbawienia wolności do pięciu lat.

Sprawcy pobicia 16-latka zatrzymani

Redaktor | 21 sie 14:40 Za pobicie o charakterze chuligańskim odpowiedzą dwaj mężczyźni, którzy zaatakowali 16-latka w CH Rondo w Bydgoszczy. 19-latek i jego o dwa lata młodszy kolega zostali zatrzymani po tym, jak mieszkańcy Bydgoszczy zareagowali na komunikat z wizerunkami sprawców.

Mały gad, wielki strach. Nietypowa akcja policji

Redaktor | 17 sie 20:34 Policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego ruszyli na pomoc mieszkance Ciechocinka, która znalazła pod łóżkiem węża. Jak się okazało, nie był to poszukiwany pyton, a mały zaskroniec.

Seryjny podpalacz śmietników. Grozi mu 5 lat

Redaktor | 14 sie 14:41 Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 19-latka, który jest sprawcą podpaleń kilkudziesięciu pojemników na odpady na osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Mężczyzna odpowie za zniszczenie mienia, grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Wywieźli mężczyznę do lasu i bili. Chcieli pieniędzy

Redaktor | 13 sie 14:09 Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali trzech mężczyzn, którzy porwali 29-latka z powiatu sępoleńskiego. Szantażem wymusili od niego 15 tysięcy złotych.

Karetka przewożąca krew wpadła do rowu

Redaktor | 10 sie 13:53 Kierowca karetki, ratując się przed zderzeniem z ciężarówką, zjechał do przydrożnego rowu. Dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Przyczyny zdarzenia wyjaśniają świeccy policjanci.

16-latek zaatakował ojca nożem

Redaktor | 8 sie 12:56 W czasie kłótni 16-latek z Aleksandrowa ugodził nożem w klatkę piersiową swojego ojca. Odpowie za usiłowanie zabójstwa.

51-letnia bydgoszczanka odnaleziona

Redaktor | 3 sie 15:48 51-letnia Aleksandra, która w minioną niedzielę (29 lipca) wyszła z domu nikogo nie informując i nie wróciła, została odnaleziona.