Policjanci zlikwidowali domową plantację marihuany

Redaktor | 28 maj 14:26 Rypińscy kryminalni zatrzymali 39-latka z gminy Skrwilno, który w mieszkaniu urządził domową plantację marihuany. Policjanci zabezpieczyli dziesięć roślin konopi oraz sprzęt służący do jej uprawy. Mężczyzna już usłyszał zarzut.

Cywil schwytał kompletnie pijanego kierowcę

Redaktor | 27 maj 11:23 Prawie 3,5 promila alkoholu miał w organizmie kierowca volkswagena passata, który na jednej ze stacji paliw uderzył stojący przy dystrybutorze samochód i uciekł. Przejeżdżający kierowca ruszył za nim w pościg.

Terroryzowali obsługę sklepu

Redaktor | 25 maj 12:01 Kryminalni z bydgoskiej komendy zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzieże rozbójnicze. 46 i 31-latek okradali jeden z fordońskich sklepów. Odgrażając się pracownikom, zabierali różnego rodzaju towar ze sklepu. Starszy z podejrzanych decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

Blisko kilogram amfetaminy i inne narkotyki przejęli bydgoscy kryminalni

Redaktor | 24 maj 22:41 Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali mężczyznę mającego związek z narkotykami. Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad kilogram różnego rodzaju narkotyków, w tym amfetaminę. 35-latek odpowie za posiadanie ich znacznej ilości. Sąd aresztował go na trzy miesiące.

Pijany wiózł dziecko traktorem

Redaktor | 24 maj 16:44 Policjanci z lipnowskiej drogówki zatrzymali 35-letniego traktorzystę, który miał ponad promil alkoholu w organizmie. Co więcej, przewoził 10-letniego chłopca.

W samochodzie miał zapas narkotyków. „Jadę do pracy”

Redaktor | 24 maj 12:08 Ponad 68 g marihuany, 151 g amfetaminy, 41 tabletek extasy oraz wagę służącą do porcjowania narkotyków przewoził w samochodzie 20-latek, którego policjanci zatrzymali w Golubiu-Dobrzyniu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Odpowiedzą za pobicie mężczyzny na Błoniu

Redaktor | 22 maj 13:19 Policjanci zatrzymali dwóch agresywnych mężczyzn podejrzanych o pobicie. 33 i 25-latek napadli na bydgoszczanina, gdy zwrócił im uwagę na ich zachowanie. Teraz podejrzani za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.

Policjantki uratowały ludzkie życie

Redaktor | 21 maj 17:41 Dzięki szybkiej reakcji policjantek z bydgoskiego Śródmieścia mężczyzna, który chciał targnąć się na własne życie, trafił pod opiekę lekarzy. Interwencja przeprowadzona przez dzielnicowe asp. szt. Izabellę Born oraz mł. asp. Hannę Giza- Łazińską doprowadziła do uratowania ludzkiego życia.

Narkotyki i dopalacze zabijają

Redaktor | 21 maj 15:48 „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” czyli o „Profilaktyce uzależnień–narkotyki, dopalacze, inne środki odurzające” rozmawiali policjanci na spotkaniu z uczniami Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 w Bydgoszczy.

Złapany z bryłą amfetaminy

Redaktor | 20 maj 09:43 Na trzy miesiące do aresztu trafił 35-letni mężczyzna, w którego samochodzie kryminalni znaleźli 440 gramów amfetaminy.

Rośliny, nasiona i susz: marihuana w Tucholi

Redaktor | 17 maj 10:52 W środę (15 maja) tucholscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który uprawiał i posiadał marihuanę. Za kratki może trafić nawet na 10 lat. Policjanci w jego mieszkaniu zabezpieczyli ponad 35 gramów marihuany, 10 roślin konopi i blisko 50 ich nasion.

Śledzili pieszych kamerą. Dużo wykroczeń

Redaktor | 16 maj 15:43 Policjanci „drogówki” obserwowali uczestników ruchu z pomocą mobilnego centrum monitoringu. Nagrania z jego kamer pomagają im identyfikować sprawców wykroczeń.