Pirat drogowy gnał Fordońską. Stracił prawo jazdy [WIDEO]

Redaktor | 11 sty 14:01 Policjanci z bydgoskiego wydziału ruchu drogowego namierzyli volkswagena, który znacznie przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Wykroczenie zarejestrowali wideorejestratorem. Kierowca stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

Dopalacze trzymał w mieszkaniu

Redaktor | 11 sty 12:51 Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 23-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków psychoaktywnych tzw. „dopalaczy”. Policjanci zabezpieczyli u niego niemal 400 gramów tego rodzaju środków psychoaktywnych. Mężczyzna odpowie za posiadanie substancji zabronionych

Serce dotarło na czas

Redaktor | 10 sty 13:00 Policjanci z bydgoskiej „drogówki’ zapewnili transport zespołu transplantologów z sercem na bydgoskie lotnisko. W tej sytuacji liczyła się każda minuta, gdyż serce musiało dotrzeć do Zabrza w ciągu trzech godzin. Dzięki pomocy funkcjonariuszy serce dotarło na czas do pacjenta w  Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Podglądali pieszych i kierowców [ZDJĘCIA]

Redaktor | 9 sty 18:30 Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego bydgoskiej komendy obserwowali zachowanie pieszych i kierujących przy ulicy Glinki w Bydgoszczy. Do działań wykorzystali Mobilne Centrum Monitoringu. Policyjne kamery namierzały tych, którzy łamali przepisy ruchu drogowego.

Archiwum X szuka świadków zbrodni sprzed 21 lat

Redaktor | 9 sty 12:20 W październiku 1997 roku w niewielkiej miejscowości Łagiewniki, w powiecie włocławskim, doszło do szokującej zbrodni. Dokonano zabójstwa starszej kobiety 76-letniej Stanisławy Rybki. Do dzisiaj nikt za to nie odpowiedział. Do sprawy tej wrócili policjanci z Archiwum X Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy. Może wiesz coś, co może pomóc?

Nożownik z Włocławka

Redaktor | 8 sty 11:53 W czasie patrolowania ulic Włocławka policjanci zwrócili uwagę na mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać. Gdy go zatrzymali, okazało się że 27-latek ma przy sobie noże kuchenne, które ukradł w markecie. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, za który grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Miał w domu prawie 1,5 kilograma narkotyków

Redaktor | 4 sty 15:21 Na najbliższe trzy miesiące do aresztu trafił bydgoszczanin podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli u niego w mieszkaniu blisko 1,5 kg marihuany, amfetaminę i tabletki ekstazy.

Trwają poszukiwania 20-latka z Brodnicy

Redaktor | 3 sty 10:34 Policjanci poszukują 20-letniego Adriana Dudka, który 22 grudnia wyszedł z miejsca zamieszkania i dotąd nie nawiązał kontaktu z rodziną. Do policjantów oprócz brodnickich strażaków przyłączyli się również żołnierze z brodnickiej jednostki oraz rodzina i znajomi młodego mężczyzny.