Na porodówkę z policyjną eskortą

Redaktor | 24 kwi 14:55 Policjant z bydgoskiej „drogówki' zapewnił pilotaż do Szpitala MSWiA w Bydgoszczy kierowcy, który wiózł rodzącą żonę. Dzięki pomocy funkcjonariusza kobieta szybko trafiła pod opiekę specjalistów.

Po zażyciu narkotyków jeździli autami. Jeden wpadł w ręce policji, drugi do rowu

Redaktor | 22 kwi 18:01 24-letni kierowca golfa stracił prawo jazy za jazdę po zażyciu narkotyków. Wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej. Kolejny z kierowców z powodu wcześniej zażytych narkotyków jazdę zakończył w przydrożnym rowie. Teraz mężczyzn czeka proces w sądzie i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Akcja policji na drodze krajowej 25 [RAPORT]

Redaktor | 21 kwi 20:58 Policjanci z bydgoskiej „drogówki" przeprowadzili wzmożone działania na krajowej 25. Akcja „Bezpieczna droga 25" była prowadzona wspólnie z funkcjonariuszami z Inowrocławia i Sępólna Krajeńskiego. Mundurowi kontrolowali przede wszystkim prędkość pojazdów. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo podróżujących oraz zminimalizować powstawanie wypadków drogowych.

Zmuszali mężczyznę do pracy ponad siły [FILM]

Redaktor | 10 kwi 12:27 Zmuszanie do pracy ponad siły, bez wynagrodzenia, poniżanie i bicie pokrzywdzonego. Materiał dowodowy dotyczący tego rodzaju przestępstwa zgromadzili policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy wraz z Prokuratorem Okręgowym z Bydgoszczy. Do policyjnej celi trafiło dwóch podejrzanych.

Zaginął Edward Wiechowski [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 6 kwi 14:56 Policjanci z bydgoskiego Błonia prowadzą poszukiwania 81-latka, który w środę (04.04.2018) wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia mężczyzny.

Garażowa stacja benzynowa

Redaktor | 6 kwi 11:49 Śródmiejscy funkcjonariusze w jednym z garaży na bydgoskim Śródmieściu ujawnili nielegalny olej napędowy. Policjanci zabezpieczyli 1200 litrów tego paliwa. Do sprawy został przesłuchany 54-letni mieszkaniec Śródmieścia. Dalej sprawą zajmą się funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej.

„50+ na drodze” - zaproszenie do udziału w programie

Redaktor | 5 kwi 17:47 Bydgoscy policjanci zapraszają do udziału w kolejnej edycji programu „50+ na drodze", która odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia. W programie wykłady i ćwiczenia praktyczne z zakresu ratownictwa medycznego, zmiany w przepisach ruchu drogowego, a przede wszystkim ćwiczenia praktyczne z doskonalenia techniki jazdy.

Bomba pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Alarm wszczął pijany bydgoszczanin.

Redaktor | 5 kwi 14:07 Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia ustalili i zatrzymali mężczyznę, który poinformował wczoraj (4 kwietnia ) służby o podłożeniu bomby pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Bydgoszczanin w chwili zatrzymania miał niemal 3 promile alkoholu w organizmie. Za wywołanie fałszywego alarmu może mu grozić kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Wpadł z narkotykami. Odpowie przed sądem

Redaktor | 3 kwi 16:24 Bydgoscy kryminalni z wydziału narkotykowego namierzyli i zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie zakazanych środków psychoaktywnych. Mężczyzna wpadł przed swoim zakładem pracy. Policjanci zabezpieczyli w jego aucie marihuanę oraz amfetaminę. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.