Policyjna impreza na plaży w Pieczyskach

Redaktor | 9 sie 16:24 „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” - w ramach tej akcji w sobotę (10 sierpnia) Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy i partnerzy organizują piknik na plaży głównej w Pieczyskach nad Zalewem Koronowskim.

Porsche rozbiło się na autostradzie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 7 sie 20:06 Kierujący porsche uderzył w bariery rozdzielające jezdnię. Siła uderzenia była tak duża, że auto pokonało przeszkodę i wjechało na jezdnię przeznaczoną do jazdy w przeciwnym kierunku. Pojazd został doszczętnie zniszczony. Na szczęście, prowadzący auto 47-letni mężczyzna wyszedł z opresji cało. Policjanci ukarali winowajcę mandatem.

Odpowiedzą za handel narkotykami [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 sie 21:34 Działania bydgoskich policjantów zwalczających przestępczość narkotykową doprowadziły do zatrzymania trzech mężczyzn związanych z tym nielegalnym procederem. W aucie jednego z nich funkcjonariusze ujawnili ponad pół kilograma suszu roślinnego o czarnorynkowej wartości ponad 30 tysięcy złotych.

Nie unikną kary za pobicie bydgoszczanina

Redaktor | 5 sie 19:55 Policjanci z bydgoskich Wyżyn zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie bydgoszczanina. Teraz za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.

Policjanci zatrzymali podejrzanych o kradzież z włamaniem

Redaktor | 5 sie 13:47 Dziesięć lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, którzy są podejrzani o kradzież z włamaniem do mieszkania na terenie Inowrocławia. Po tym jak usłyszeli zarzuty, jeden został objęty dozorem, drugi jest już za kratami.

Motocyklista zasłabł zanim odjechał

Redaktor | 4 sie 11:37 Młodszy aspirant Grzegorz Sternal i sierżant sztabowy Mirosław Bartylak, dzielnicowi z Komisariatu Policji w Koronowie uratowali mężczyznę, który zasłabł w momencie próby odjechania motocyklem.

Zarzut zabójstwa dla 78-latka [WIDEO]

Redaktor | 4 sie 09:15 78-latek zatrzymany przez policjantów w związku ze śmiercią mężczyzny przy ul. Poznańskiej jw Toruniu usłyszał zarzut zabójstwa. Materiał dowodowy, który zgromadzili kryminalni pozwolił na stwierdzenie, że to właśnie ten człowiek stoi za śmiercią 66-latka. Podejrzanemu może grozić nawet dożywocie.

Plantacja konopi została zlikwidowana

Redaktor | 3 sie 21:58 Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego aleksandrowskiej komendy zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Plantatorem nielegalnych roślin okazał się 28-letni mieszkaniec Aleksandrowa.