Narkotyki w Fordonie [ZDJĘCIA, WIDEO]

Redaktor | 16 maj 14:16 Policjanci z bydgoskiej komendy zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków zakazanych. Zabezpieczyli u niego m.in. ponad 200 gramów amfetaminy i 20 marihuany.

Trzymiesięczny areszt dla sprawcy śmiertelnego wypadku

Redaktor | 15 maj 11:58 Brodnicki sąd aresztował we wtorek (14 maja) 20-letniego mężczyznę, który w minioną niedzielę śmiertelnie potrącił 73-letnią rowerzystkę. Mężczyzna, wraz z trzema kolegami, uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając poszkodowanej pomocy.

Szukali sprawcy kolizji, a odkryli marihuanę

Redaktor | 14 maj 16:08 Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 46-latek, którego zatrzymali policjanci z bydgoskiej drogówki. „Wpadł” podczas poszukiwania sprawcy kolizji drogowej, który, jak podejrzewali mundurowi, mógł ukryć się właśnie u niego.

Osobówka zderzyła się z karetką w Stawkach

Redaktor | 14 maj 11:30 W poniedziałek (13 maja) około godziny 14.00 w miejscowości Stawki samochód osobowy zderzył się ambulansem, który na sygnale jechał  do pacjenta. Kierowca osobówki trafił do szpitala.

Zaginęła 16-letnia dziewczyna

Redaktor | 14 maj 08:46 Policjanci z Wyżyn prowadzą poszukiwania 16-latki, która 19 kwietnia wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z opiekunem prawnym. Funkcjonariusze ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia nastolatki.

Najlepsi kryminalni są w Sępólnie Krajeńskim

Redaktor | 10 maj 09:01 W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyły się V wojewódzkie eliminacje konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2019”. W zmaganiach o tytuł najlepszych funkcjonariuszy pionu kryminalnego rywalizowało 18 czteroosobowych drużyn. Wygrali kryminalni z Sępólna Krajeńskiego.

Setką przejechał przez przejście dla pieszych

Redaktor | 9 maj 17:51 Zatrzymane prawo jazdy, mandat i 10 punktów karnych, to skutek brawurowej jazdy z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym. Kierujący volkswagenem przejechał przez przejście dla pieszych z prędkością 106 km/h. Zatrzymali go policjanci ze świeckiej „drogówki”.

Droga krajowa nr 25 zablokowana. Przewrócona ciężarówka

Redaktor | 9 maj 15:06 W czwartek (9 maja) po godzinie 14.00 na drodze krajowej nr 25 na odcinku Bydgoszcz-Koronowo, w miejscowości Stopka, doszło do zdarzenia drogowego. Samochód ciężarowy przewrócił się, droga jest całkowicie zablokowana.

Spowodował kolizję pod wpływem alkoholu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 8 maj 20:42 Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu oraz spowodowanie kolizji odpowie 40-letni mieszkaniec gm. Lipno. Policjanci ustalili, że mężczyzna mając prawie trzy promile alkoholu w organizmie prowadził forda. W miejscowości Kłokock stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Teraz poniesie konsekwencje nieodpowiedzialnego zachowania.

Patrole mają zapobiegać pożarom lasów

Redaktor | 7 maj 18:37 W związku z panującą w całym kraju suszą policjanci z Bydgoszczy i Koronowa wraz ze Strażą Leśną z Nadleśnictw Żołędowo i Różanna patrolowali tereny leśne, by ograniczyć przyczyny powstawania pożarów.

Wyłudzali dotacje unijne, trafili do aresztu [WIDEO, ZDJĘCIA]

Redaktor | 7 maj 10:39 Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali trzy osoby podejrzane o wyłudzenie dotacji unijnych w oparciu o fałszywą dokumentację. W ręce policjantów trafił m.in. szef warszawskiej firmy, który podejrzany jest też o tzw. korupcję menadżerską.