O włos od tragedii [WIDEO]

Redaktor | 27 lip 13:32 Funkcjonariusze otrzymali film z kamery umieszczonej w samochodzie jednego z kierowców. Włos jeży się na głowie.

Wyłowili z jeziora ciała nastolatków

Redaktor | 26 lip 15:28 Dzisiaj (26 lipca) krótko po godz. 14.00 z jeziora w Wąsoszu (pow. nakielski) wyłowiono ciała dwóch poszukiwanych chłopców (15 i 16 lat.)

Poszukiwania na jeziorze w Wąsoszu trwają [ZDJĘCIA]

Redaktor | 25 lip 15:27 Od wczesnych godzin rannych policja wspólnie z innymi służbami poszukują dwóch nastolatków, którzy w poniedziałek (23 lipca) zaginęli w jeziorze w Wąsoszu. W działania włączyli się policjanci z Komisariatu Wodnego Policji w Poznaniu ze specjalistycznymi psami.

Wąsosz. Szukają zatopionych w jeziorze

Redaktor | 24 lip 18:44 Policjanci z Szubina wspólnie ze Strażą Pożarną prowadzą poszukiwania dwóch chłopców, którzy w poniedziałek (23 lipca) pływali rowerem wodnym po jeziorze w Wąsoszu.

Pijany rolnik wjechał traktorem w płot. Wydmuchał blisko 3 promile

Redaktor | 20 lip 15:57 Dwa lata pozbawienia wolności grożą 43-mężczyźnie, który w czwartek w Skarszewach (pow. świecki) wjechał ciągnikiem w płot. Rolnik nie tylko prowadził pojazd będąc w stanie upojenia alkoholowego, ale też nie miał uprawnień do kierowania traktorem.