Pożegnali policjanta. Cześć Jego Pamięci!

Redaktor | 20 lip 11:26 Przy dźwiękach Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, w asyście Kompanii Honorowej KWP w Bydgoszczy odprowadziliśmy na wieczną służbę aspiranta Marka Mieczkowskiego – policjanta z Chełmna, który zginął w wypadku, jadąc na motocyklu w czasie patrolu. Cześć Jego pamięci! - podaje oficjalny serwis KWP w Bydgoszczy.

Robili wycieczki po regionie i... kradli, na ponad 90 tys. zł

Redaktor | 19 lip 21:31 Dwóch 18-latków z regionu jeździło na wycieczki, żeby… kraść. Mężczyźni okradli sklepy m.in. w Solcu Kujawskim, Włocławku oraz Bydgoszczy na łączną kwotę ponad 90 tys. złotych. Wpadli w Nakle. Teraz grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Pijana kobieta spowodowała wypadek. W aucie wiozła troje dzieci

Redaktor | 17 lip 20:07 Wstrząsająca informacja. 38-letnia kobieta na prostym odcinku drogi uderzyła autem w barierę energochłonną. Pojazd dachował. Kierująca miała dwa promile alkoholu we krwi. Przewoziła nietrzeźwego męża i trójkę dzieci, z których najmłodsze miało zaledwie dwa miesiące.

„Trzeźwy kierujący” na bydgoskich drogach. Wpadło sześciu

Redaktor | 16 lip 14:00 Policjanci z bydgoskiego Wydziału Ruchu Drogowego skontrolowali 2269 kierujących. Wszystko w ramach przeprowadzonej dzisiaj (16 lipca) akcji „Trzeźwy kierujący". Działania te mają na celu wyeliminowanie pijanych kierujących. Wśród badanych znalazło się sześciu nieodpowiedzialnych kierujących.

Z policyjną eskortą do szpitala

Redaktor | 15 lip 13:52 Policjant z „drogówki” zatrzymał do kontroli zbyt szybko jadący samochód. Funkcjonariusz nie przeprowadził jednak kontroli, tylko wsiadł na służbowy motocykl i pilotował auto do szpitala. Okazało się bowiem, że autem podróżuje dziecko, które wymaga natychmiastowej pomocy lekarza.

Zginął policjant. Komenda składa kondolencje

bw | 14 lip 10:57 Na drodze krajowej nr 55 w powiecie chełmińskim zginął funkcjonariusz. Do tragicznego wypadku drogowego z udziałem policjanta służbę na motocyklu doszło w piątek (13 lipca) około godz. 7:40.

Pijany kierował cysterną z kwasem solnym

Redaktor | 10 lip 13:27 Dzięki czujności ochroniarzy jednej z firm na terenie gminy Świecie policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie i kierował cysterną z niebezpieczną substancją - kwasem solnym. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.

Śmierć motocyklisty

Redaktor | 9 lip 21:56 Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku z udziałem motocyklisty. W wyniku uderzenia w drzewo zmarł 21-letni kierujący motocyklem.

Spowodował wypadek, chciał uciec z tablicą

Redaktor | 9 lip 11:06 W sobotę (7 lipca) w Łąkiem citroen wypadł z zakrętu, wpadł do rowu, uderzając w drzewo. Gdy świadkowie udzielali pomocy pasażerowi, kierowca zabrał tablicę rejestracyjną i zaczął uciekać. Zatrzymali go strażacy.

Psychoaktywne „pierożki”. Policja zabezpieczyła dopalacze

Redaktor | 6 lip 17:02 Kryminalni z bydgoskiej komendy zabezpieczyli kilogram dopalaczy. Środki psychoaktywne 41-letni bydgoszczanin przewoził w opakowaniu… po pierożkach. Jeszcze więcej dopalaczy znaleziono w jego domu. Zabezpieczona substancja znajduje się w wykazie nowych środków psychoaktywnych.

Policyjne małżeństwo uratowało 90-latkę

Redaktor | 6 lip 14:56 90-letnia kobieta przez dłuższy czas nie mogła podnieść się z podłogi. Została odnaleziona przez czujnych sąsiadów, jak się okazało – policjantów. Małżeństwo na co dzień pracuje w dwóch bydgoskich komisariatach.

Książki, które sprzedawał, to straty wojenne

Redaktor | 3 lip 13:01 Policjanci odzyskali 15 książek, które należy uznać za polskie straty wojenne. Najstarsza pochodzi z 1846 roku. Torunianin kupił je na targu staroci i chciał sprzedać w Internecie.