Policja ujawniła ponad sto wykroczeń w ruchu drogowym

Redaktor | 2 sie 08:59 Nieprawidłowe przejeżdżanie przejść dla pieszych, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, wyprzedzanie na przejściach dla pieszych to tylko niektóre z wykroczeń ujawnionych przez policję podczas środowej (31 lipca) akcji pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Działania te są organizowana w celu poprawy bezpieczeństwa niezmotoryzowanych uczestników ruchu drogowego.

Poszukiwana mieszkanka Fordonu zatrzymana z narkotykami

Redaktor | 1 sie 14:56 Policjanci z Fordonu zatrzymali poszukiwaną 24-latkę. W namierzeniu kobiety pomogli kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Fordońscy funkcjonariusze zabezpieczyli należącą do poszukiwanej amfetaminę. Kobieta usłyszała już zarzuty i trafiła za kraty aresztu śledczego.

Napad na sklep w Fordonie

Redaktor | 31 lip 15:23 We wtorek (30 lipca) doszło do niebezpiecznego zdarzenia w bydgoskim Fordonie. Zamaskowany mężczyzna wtargnął do sklepu i zażądał od ekspedientki pieniędzy.

Policjanci złapali pirata drogowego na motocyklu [WIDEO]

Redaktor | 31 lip 11:31 Policjanci z grupy „SPEED” namierzyli motocyklistę, który ignorował znaki i jechał zbyt szybko. Po zatrzymaniu, okazało się że nie posiadał też prawa jazdy. Policyjna kontrola zakończyła się usunięciem motocykla z drogi. 47–letni sprawca wykroczeń za bezmyślną jazdę odpowie przed sądem.

Akcja w Pieczyskach. „Wodniacy” uratowali dwóch mężczyzn

Redaktor | 31 lip 09:01 Bydgoscy policjanci wspólnie z ratownikiem WOPRU-u uratowali dwóch mężczyzn, którzy nie byli w stanie dopłynąć do brzegu po tym, jak opuścili rower wodny, którym płynęli ze znajomymi. Ich wołanie o pomoc usłyszeli bydgoscy wodniacy i wyciągnęli obu z wody.

Zatrzymali sprawcę napadu na bank. Odzyskano część pieniędzy

Redaktor | 30 lip 19:51 Kryminalni z toruńskiej komendy zatrzymali sprawcę napadu na placówkę bankową. 46-latek, który w ubiegły piątek skradł kilkadziesiąt tysięcy złotych trafił za kraty. Funkcjonariusze odzyskali znaczną część zrabowanego łupu. Na środę (31 lipca) zaplanowane są czynności procesowe z zatrzymanym. 46-latkowi grozi od trzech do 12 lat więzienia.

Nie zapanował nad autem i uderzył w budynek

Redaktor | 29 lip 16:45 Policjanci z Grudziądza likwidowali skutki niecodziennej i groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Zdarzenie spowodował kierowca, który nie zapanował nad samochodem z automatyczną skrzynią biegów.