Świadkowie graficiarstwa proszeni o kontakt

Redaktor | 4 gru 12:53 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz Szwederowo wyjaśniają zdarzenia z 2-3 listopada 2018 roku. Sprawcy uszkodzili elewacje budynków, nanosząc na nie graffiti.  

Paser złapany w dziupli [ZDJĘCIA]

Redaktor | 3 gru 15:05 Kryminalni z bydgoskiej komendy zatrzymali 39-latka podejrzanego o paserstwo. Policjanci zabezpieczyli szkielet od kradzionego w Anglii range rovera. Wyprodukowany w 2018 roku pojazd został w znacznym stopniu rozmontowany na części. Podejrzanemu grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Nowe radiowozy dla policjantów w całym województwie

Redaktor | 1 gru 18:14 W ostatnich dniach do kujawsko-pomorskiego garnizonu trafiają nowe radiowozy. Wśród nabytków są pojazdy zarówno oznakowane, jak i nieoznakowane, zakupione w większości ze środków „Programu Modernizacji Policji … w latach 2017–2020”.

Zdążyli z pomocą po alarmie ojca

Redaktor | 29 lis 12:26 Z prośbą o pomoc zadzwonił ojciec, który podejrzewał, że syn chce popełnić samobójstwo. Przybyli na miejsce policjanci zdążyli w samą porę, by zapobiec tragedii.

Jeden telefon może uratować życie bezdomnemu [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 28 lis 16:58 Ostatnie dni przyniosły znaczne spadki temperatur. Policjanci apelują, by nie być obojętnym wobec osób nietrzeźwych, bezdomnych, starszych, dla których pozostawianie na mrozie może skończyć się tragicznie. Proszą, by informować służby o każdej osobie, która może potrzebować pomocy.

Pirat na Jagiellońskiej. Pędził 144 km/h

Redaktor | 28 lis 11:15 Policjanci z bydgoskiej drogówki namierzyli kierowcę volkswagena, który w centrum miasta jechał z prędkością blisko 145 km/h. Zdarzenie nagrali wideorejestratorem. Kierowca stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

Narcos po bydgosku [WIDEO]

Redaktor | 23 lis 18:29 Ponad 300 porcji działek narkotyków można byłoby zrobić z marihuany i amfetaminy znalezionej u mieszkańca Wyżyn. 28-latek podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Decyzja sądu trafił do aresztu na trzy miesiące.

Podglądacze. Łapanka na rondzie Toruńskim

Redaktor | 22 lis 17:50 Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego bydgoskiej komendy obserwowali ruch pojazdów na rondzie Toruńskim w Bydgoszczy. Do działań wykorzystali Mobilne Centrum Monitoringu. Policyjne kamery namierzały kierowców, którzy łamali przepisy ruchu drogowego. Mundurowi „rozliczali” tych, którzy popełniali wykroczenia.

„Jurgen” wpadł pod Bydgoszczą

Redaktor | 22 lis 09:54 Poszukiwany listem gończym „Jurgen” , członek zorganizowanej grupy przestępczej, którą kierował „Kadafi” wpadł pod Bydgoszczą. Policjanci Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy zatrzymali go na działce w Samociążku. Nie zdążył stawić oporu, prawdopodobnie nie spodziewał się nalotu funkcjonariuszy.

Na gorącym uczynku [ZDJĘCIA]

Redaktor | 16 lis 16:49 Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali recydywistę podejrzanego o włamania do mieszkań. 57-latek wpadł tuż po tym, jak okradł mieszkankę bydgoskiego Szwederowa. Policjanci zabezpieczyli przy nim skradzione mienie oraz narzędzia służące do popełniania przestępstw. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Fałszywy wnuczek nadal atakuje

Redaktor | 16 lis 16:04 Mimo szerokiej akcji profilaktycznej wciąż w naszym mieście zdarzają się przypadki oszustw metodą „na wnuczka” czy „na policjanta". Niestety w ostatnich dniach dwie starsze bydgoszczanki dały się oszukać i utraciły oszczędności życia.

Zaginęła schorowana kobieta

Redaktor | 12 lis 20:32 Komisariat Policji Bydgoszcz Błonie poszukuje Ireny Jaskóły, lat 85, zamieszkałej w Bydgoszczy przy ul. Stawowej. Kobieta jest po dwóch udarach, przyjmuje na stałe leki.

Wjechał do sali bankietowej. Po pijaku

Redaktor | 9 lis 13:28 Rozpędzony mercedes staranował drzwi wejściowe i wjechał do wnętrza budynku, w którym zazwyczaj odbywają się imprezy okolicznościowe. Za kierownicą siedział pijany 22-latek. Na szczęście lokal był tej nocy pusty.