POLICJA 997 6 cze 2018 | Redaktor
Bydgoscy policjanci najlepsi w turnieju par patrolowych [ZDJĘCIA]

Reprezentanci Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy w składzie sierż. Jakub Piotrowski i st. post. Bartosz Michalczak wygrali wojewódzkie eliminacje XXV Finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2018”.

Eliminacje wojewódzkie odbyły się w środę (6 czercwa). Bydgoska para zdobyła  93 punkty. Na drugim miejscu uplasowali się policjanci z KPP w Chełmnie: sierż. szt. Rafał Brzozek i st. sierż. Piotr Rosinke z wynikiem 92 punkty. A na najniższym stopniu podium stanęli funkcjonariusze z KPP w Mogilnie: st. sierż. Filip Sadłowski i st. sierż. Łukasz Kotlarek z dorobkiem 84 punktów.

Zawody składały się z testu wiedzy zawodowej, sprawdzianu obezwładniania osób, sprawdzianu strzeleckiego oraz sprawdzianu sprawności fizycznej i udzielania pierwszej pomocy.

W XXV Finale Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku” kujawsko-pomorski garnizon będą reprezentowali policjanci z KMP w Bydgoszczy  i KPP w Chełmnie. Zawody te odbędą się w Szkole Policji w Słupsku.