POLICJA 997 11 kwi 13:34 | Redaktor
Fordońską pędzili jak szaleni. Złapała ich policja [WIDEO]

Kadr z wideorejestratora/Policja

Dwaj kierowcy zostali przyłapani przez bydgoską drogówkę, gdy pędzili ulicą Fordońską ponad 100 kilometrów na godzinę. Wykroczenia namierzył i uwiecznił policyjny wideorejestrator.

 Obaj kierowcy przyłapani na przekroczeniu prędkości, stracili prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Pierwszy z nich pędził chryslerem ulicą Fordońską w kierunku Fordonu. Policjanci jadąc za nim dokonali pomiaru prędkości. Okazało się, że na wysokości ulicy Traktorzystów miał na liczniku 126km/h. W tym miejscu obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Samochód został zatrzymany. Funkcjonariusze ukarali kierującego mandatem karnym w wysokości 500 zł i 10 pkt karnymi.  Za przekroczenie prędkości na terenie zabudowanym aż o 76 km/h mundurowi zatrzymali mu też prawo jazdy.

Tego samego dnia na ulicy Fordońskiej wpadł też drugi kierowca. Bydgoszczanin przekroczył dopuszczalną prędkość o 53 km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i nałożyli na niego mandat karny w wysokości  500 złotych i 10 punktów karnych.

Źródło: Policja

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor