POLICJA 997 13 lut 10:04 | Redaktor
Narkotyki trzymał w mieszkaniu w Białych Błotach

fot. KWP w Bydgoszczy

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wspólnie z policjantami z Białych Błot zatrzymali 28-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu zabezpieczyli marihuanę, kokainę, metaamfetaminę oraz tabletki ekstazy.

Wszystko zaczęło się od ustaleń kryminalnych z wydziału narkotykowego. Z ich wiedzy wynikało, że jeden z mieszkańców powiatu bydgoskiego może posiadać zakazane środki psychoaktywne lub psychotropowe. Policjanci wytypowali podejrzewanego i namierzyli jego miejsce zamieszkania.

W poniedziałek (11 lutego) funkcjonariusze wspólnie z policjantami z Białych Błot pojechali pod ustalony adres. Po południu zauważyli, jak mężczyzna wychodzi z domu.

Wówczas kryminalni wylegitymowali go. Razem z 28-latkiem weszli do jego miejsca zamieszkania. Tam po przeszukaniu pomieszczeń i posesji zabezpieczyli marihuanę, kokainę, metaamfetaminę, 59 sztuk tabletek ekstazy, dwie wagi elektroniczne oraz blisko 10 tysięcy złotych. Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

fot. KWP w Bydgoszczy

Dalej sprawą zajęli się śledczy z Białych Błot. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili 28-latkowi zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 10.

Źródło: KWP w Bydgoszczy

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor