POLICJA 997 3 gru 15:05 | Redaktor
Paser złapany w dziupli [ZDJĘCIA]

fot. Policja

Kryminalni z bydgoskiej komendy zatrzymali 39-latka podejrzanego o paserstwo. Policjanci zabezpieczyli szkielet od kradzionego w Anglii range rovera. Wyprodukowany w 2018 roku pojazd został w znacznym stopniu rozmontowany na części. Podejrzanemu grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Policjantki uratowały ludzkie życie

POLICJA 997 21 maj 17:41

Narkotyki i dopalacze zabijają

POLICJA 997 21 maj 15:48

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy ustalili, że na terenie powiatu bydgoskiego może znajdować się tzw. dziupla. Z zebranych przez nich informacji wynikało, że ukryte jest tam kradzione auto. Kryminalni wytypowali miejscowość i posesję.

W piątek (30 listopada) pojechali pod wytypowany adres. Na miejscu przeszukali posesję. W pomieszczeniu gospodarczym funkcjonariusze znaleźli rozmontowany w znacznym stopniu samochód marki Range Rover, a obok leżały wyjęte z niego części.

fot. Policja

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że pojazd ten został skradziony na terenie Wielkiej Brytanii, a jego wartość szacuje się na ponad 300 tysięcy złotych. Do sprawy został zatrzymany 39-latek. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Dalej sprawą zajęli się śledczy z Koronowa. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut paserstwa. W sobotę (1 grudnia) podejrzany został doprowadzony do prokuratury w Nakle nad Notecią. Oskarżyciel po przesłuchaniu 39-latka zastosował wobec niego dozór policyjny. Podejrzany będzie musiał meldować się dwa razy w tygodniu w bydgoskim komisariacie.

Źródło: Policja

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor