POLICJA 997 24 maj 12:08 | Redaktor
W samochodzie miał zapas narkotyków. „Jadę do pracy”

materiał policji

Ponad 68 g marihuany, 151 g amfetaminy, 41 tabletek extasy oraz wagę służącą do porcjowania narkotyków przewoził w samochodzie 20-latek, którego policjanci zatrzymali w Golubiu-Dobrzyniu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Do zatrzymania doszło w czwartek (23 maja) w godzinach popołudniowych. – Uwagę policjantów kryminalnych patrolujących teren gminy Golub-Dobrzyń zwrócił uwagę mężczyzna jadący samochodem osobowym. Funkcjonariusze mieli już wcześniej podejrzenia, że kierowca prawdopodobnie posiada narkotyki – relacjonuje podkom. Jolanta Zapaśnik-Wysocka z golubsko-dobrzyńskiej komendy.

Policjantów w podejrzeniach utwierdziły wydobywający się z samchodu zapach marihuany i zdenerwowanie 20-latka. – Zapytany o cel podróży oświadczył, że jedzie do pracy – dodaje podkomisarz Zapaśnik-Wysocka.

materiał policji

Policjanci podczas przeszukania samochodu znaleźli marihuanę, amfetaminę i tabletki extasy oraz wagę, z których, według ich szacunków, można było wprowadzić na czarny rynek ponad 250 porcji handlowych. Część narkotyków znaleźli w torbie, reszta była ukryta pod radiem i za bezpiecznikami.

20-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków może trafić za kratki nawet na 10 lat.

Źródło: KPP w Golubiu-Dobrzyniu, oprac. red.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor