Pozostałe 29 lis 12:47 | Redaktor
Wojewódzkie zmagania szermierzy  [WYNIKI]

UKS MDK 5 Bydgoszcz był gospodarzem szermierczych Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

ZOOleszcz/Gwiazda przegrywa gładko

Pozostałe 8 gru 23:01

Nasi na podium Pucharu Europy

Pozostałe 4 gru 02:01

W hali sportowej przy SP nr 17 w Fordonie rozegrano turniej szermierczy w dwóch broniach: florecie i szabli. Do walki o tytuł Mistrza Województwa przystąpiło ponad 50 szermierzy z takich klubów jak:
UKS Szabla Brzoza
UKS 35 Bielawy Toruń
UKS-I Bohun Toruń
Budowlani Toruń
UKS MDK 5 Bydgoszcz

Klasyfikacja końcowa:

Floret dziewcząt kat. dzieci:
1. Nowakowska Aleksandra - Uks Mdk 5 Bydgoszcz
2. Jaszczołt Nadia - Uks 35 Bielawy Toruń
3. Kowalska Luiza - Uks Bohun Toruń
3. Szefera Emilia - Uks 35 Bielawy Toruń
5. Zarzycka Maja - Uks Bohun Toruń
6. Ścieszyńska Liliana - Uks Mdk 5 Bydgoszcz
7. Kowalska Kinga - Uks 35 Bielawy Toruń
8. Lewandowska Nina - Uks 35 Bielawy Toruń
9. Jankowska Maria - Uks Bohun Toruń
10. Dudzińska Nikola - Uks 35 Bielawy Toruń
11. Zdanowicz Ida - Uks Mdk 5 Bydgoszcz
12. Partyka Alicja - Uks 35 Bielawy Toruń
13. Konieczka Zofia - Uks Mdk 5 Bydgoszcz

Floret chłopców kat. dzieci:
1. Dudziński Damian – Uks 35 Bielawy Toruń
2. Kowalski Tymon – Uks Mdk 5 Bydgoszcz
3. Głowiński Szymon – Uks Mdk 5 Bydgoszcz
4. Bieńkowski Aleksander - Uks 35 Bielawy Toruń
5. Olszewski Franciszek – Uks Bohun Toruń
6. Zieliński Miłosz - Uks Mdk 5 Bydgoszcz
7. Laks Stanisław – Budowlani Toruń
8. Rogowski Jędrzej - Uks Bohun Toruń
9. Gaczyński Jan - Budowlani Toruń
10. Żymant Mikołaj – Uks Mdk 5 Bydgoszcz
11. Żołnowski Mateusz - Uks 35 Bielawy Toruń
12. Guliński Cyprian - Budowlani Toruń
13. Semrau Szymon - Uks Mdk 5 Bydgoszcz
14. Raniszewski Maksymilian - Uks Bohun Toruń
15. Kowalski Maksym - Budowlani Toruń
16. Maciejewski Tomasz - Budowlani Toruń
17. Sawicki Patryk - Uks 35 Bielawy Toruń
18. Zieliński Sambor - Uks Mdk 5 Bydgoszcz
19. Ratuszny Jakub - Uks Mdk 5 Bydgoszcz

Wyniki turnieju szablowego.
Kat. dziewcząt 2001-2003
1. Olejko Daria - Uks Szabla Brzoza
2. Nowicka Julia - Uks Szabla Brzoza
3. Świtała Jagoda - Uks Szabla Brzoza
3. Jerczyńska Eliza - Uks Szabla Brzoza
Kat chłopców 2001-2003
1. Nowak Kacper - Uks Szabla Brzoza
2. Jaroszewicz Michał - Uks Szabla Brzoza
3. Kwiatkowski Oskar - Uks Szabla Brzoza
3. Zieliński Bartosz - Uks Szabla Brzoza
Kat. dziewcząt 2004-2007
1. Grabarkiewicz Inez - Uks Szabla Brzoza
2, Wierzchosławska Sara - Uks Szabla Brzoza
3. Retecka Sara - Uks Szabla Brzoza
3. Czerebiej Zofia - Uks Szabla Brzoza
Kat. chłopców 2004-2007
1. Fiedorowicz Mikołaj - Uks Szabla Brzoza
2. Bilski Mateusz - Uks Szabla Brzoza
3. Wierzosławski Marcel - Uks Szabla Brzoza
3. Przybylski Mikołaj - Uks Szabla Brzoza

r

 

Mistrzostwa młodych florecistów (wyniki i zdjęcia)

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor