Sprawca śmiertelnego wypadku poszukiwany listem gończym

Redaktor | 14 sie 15:33 Bydgoscy policjanci ustalili personalia kierowcy, który spowodował śmiertelny wypadek w miejscowości Chrośna, oraz towarzyszącej mu kobiety. Prokurator wydał za nimi listy gończe. Funkcjonariusze dodają, że zatrzymanie poszukiwanych to kwestia czasu i proszą o kontakt osoby, które znają ich miejsce pobytu.

Przez nią seniorzy tracili oszczędności. Oszustka złapana

Redaktor | 14 sie 11:33 Na trzy miesiące do aresztu trafiła 38-latka, która w oszustwach na wnuczka odgrywała rolę tzw. odbieraka. Kobieta wpadła na gorącym uczynku, po tym jak odebrała pieniądze i kosztowności od starszej pani, która uwierzyła w zmyśloną historię. Podejrzanej grozi do ośmiu lat więzienia.

Po alkoholu i narkotykach gnał bez żadnych reguł [WIDEO]

Redaktor | 13 sie 15:18 42-letni mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli policjantów z grupy „speed". Kierowca opla będąc pod wpływem alkoholu i środków odurzających, zanim wpadł w ręce policjantów, popełnił mnóstwo przewinień drogowych, za które teraz odpowie przed sądem.

Karambol w Niwach [ZDJĘCIA]

Redaktor | 12 sie 20:50 Cztery auta zderzyły się w miejscowości Niwy (gm. Osielsko) w poniedziałek po południu. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Wypadek w Piastoszynie: nie żyje kobieta

Redaktor | 12 sie 13:19 Policjanci ustalili wstępną wersję wydarzeń wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę (10 sierpnia) na drodze wojewódzkiej nr 240 w miejscowości Piastoszyn. Pasażerka jednego z samochodów zmarła w szpitalu.

Cztery osoby zginęły w wypadku drogowym [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 11 sie 08:01 Kujawsko-pomorskie: Cztery osoby zginęły w wypadku koło Strzelna; samochód osobowy zjechał z prostej drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu zginęły cztery młode osoby w wieku około 20 lat, w tym jedna kobieta - podaje Radio Zet News na Twitterze..

Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego wypadku [KOMUNIKAT]

Redaktor | 10 sie 12:58 W piątek (9 sierpnia) o godz. 15.15 w miejscowości Chrośna (gm. Solec Kujawski), kierujący prawdopodobnie autem marki Nissan Almera (kolor: odcień zielonego), w trakcie manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z motorowerzystą w wyniku czego kierujący motorowerem poniósł śmierć na miejscu, a jego pasażer został ranny.