Miasteczku Bydgoszczu 22 lut 2018 | Redaktor
II etap budowy Trasy Uniwersyteckiej [RAPORT NR 2018]

fot. Tartak Bydgoszcz

Dostrzegamy w przestrzeni medialnej miasteczku Bydgoszczu nową gwiazdę. Tartak Bydgoszcz obśmiewa rzeczywistość lepiej niż niejeden kabareciarz. Ale życie samo mu podaje temat na tacy.

 

Ostatni wpis na profilu Facebookowym Tartak Bydgoszcz ubawił nas w redakcji serdecznie. Dlatego, jak to u artystów jest w zwyczaju, podkradam ten skecz. Prawa do utworu oczywiście zostają przy autorze. Gwarantuję dobrą zabawę.

 

Specjalny raport z budowy II etapu Trasy Uniwersyteckiej- budowa odcinka do ulicy Jana Pawła II do ulicy Glinki.

Szanowni Państwo, niezmiernie nam przykro, że na stronie UM Bydgoszczy, pomimo, iż cyklicznie pojawiały się raporty z budowy , od pewnego czasu tych raportów , nie ma. Na szczęście jest nasz Facebook :).

Udostępniam zdjęcia, wykonane w dniu wczorajszym – proszę zobaczyć jak prace są wysoko zaawansowane, jeszcze parę tygodni i most będzie, a do wiosny zapewne będzie oddany odcinek od Wojska Polskiego do Ujejskiego, co nas naprawdę cieszy wszak będziemy mieli idealny dojazd do tartaku :).

 

Z przykrością informuję, że Prezydent nie widzi prawnej możliwości wyrównania nam tego co nam zabrała Pani Grzesiak- Prezes Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych . Przypominam – według Pani Grzesiak nasze działki są działkami drogowymi, a bynajmniej nie to wynika z wypisu z rejestru gruntów. Największa nasza działka – 4391 m2 jest wpisana jako „Inne tereny zabudowane”. Nasze działki, nie są też działkami napromieniowanymi, na naszym terenie nie było nigdy prób jądrowych :).

Nasze działki to również nie pole, pastwisko czy tereny bagniste :).

 

Budowa jak widać, odliczając teren tartaku idzie pełną parą, wbrew temu co twierdzi Rzecznik ZDMiKP w Bydgoszczy :).

 

Nic dodać, nic ująć

 

Wasz Satyr

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor