Siatkówka 4 lut 2018 | Redaktor
Pałac zwycięża w trzech setach

Pałac - MKS Dąbrowa 3:0/fot. maczu

W spotkaniu szesnastej kolejki podopieczne Piotra Makowskiego pokonały MKS Dąbrowa Górnicza 3:0. MVP pojedynku została wybrana bydgoska przyjmująca Joanna Kuligowska.

Pałacanki wygrały zdecydowanie z ostatnią drużyną w tabeli i poprawiły nieco swoją sytuację w tabeli. W pierwszym secie dość szybko przełamały opór rywalek i pewnie wygrały 25:16. W drugiej odsłonie dąbrowianki zagrały bardziej zdecydowanie. Wydawało się nawet, że końcówka będzie nerwowa, ale wyrównana gra była tylko do stanu 17:17. Bydgoszczanki odskoczyły w decydującym fragmencie seta i ostatecznie Pałac wygrał 25:19.

Trzeci set to dominacja pałacanek, gra pod kontrolą i znowu wyraźna wygrana 25:19.

Mecz siedemnastej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet nasze siatkarki rozegrają za tydzień w Łodzi z tamtejszym ŁKS-em.

KS Pałac Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:16, 25:19, 25:19)

Pałac: Mazurek, Kuligowska, Misiuna, Maternia, Fedusio, Różyńska, Jagła (libero) oraz Krzywicka, Fojucik, Andersohn