Zawisza nie chce Zawiszy na Zawiszy

Redaktor | 5 lip 16:14 Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza Bydgoszcz zwróciło się do zarządcy obiektów przy ul. Gdańskiej 163 z wnioskiem o udostępnienie boiska do rozegrania meczów sparingowych przed rozgrywkami V ligi. C-WZS Zawisza stanowczo odmówił.

Czas rozstrzygnięć w futbolu amerykańskim. Finał będzie w Bydgoszczy

Redaktor | 5 lip 14:44 W najbliższą niedzielę (8 lipca) w Bydgoszczy odbędzie się Turniej Finałowy PLFA J-8, który wyłoni pierwszego oficjalnego mistrza Polski juniorów w futbolu ośmioosobowym. O tytuł powalczą młode sekcje Warsaw Eagles, Kozłów Poznań, Bydgoszcz Archers oraz Młodej Husarii Szczecin.

Raczej spodziewana porażka z Ostrowem

Redaktor | 1 lip 21:13 Żużlowcy przegrali kolejny mecz w II lidze. Drugi raz w sezonie musieli uznać wyższość rywali z Ostrowa Wielkopolskiego. Tym razem 34:55.

Piłkarskie wakacje z Chemikiem

Redaktor | 26 cze 12:02 Od lipca Akademia Piłkarska Chemik Bydgoszcz zaprasza na otwarte i bezpłatne treningi piłki nożnej dla dzieci do 12. roku życia. Każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia Wakacyjnego Kursu Piłkarskiego.

Piotr Słojewski golfowym mistrzem Bydgoszczy

Redaktor | 23 cze 22:51 W bardzo trudnych warunkach atmosferycznych przyszło golfistom rywalizować w tegorocznych mistrzostwach Bydgoszczy. Ostatecznie wygrał Piotr Słojewski i odzyskał tytuł.

Zbiórka na mural Tomasza Golloba

Redaktor | 22 cze 21:53 Od 23 kwietnia 2017 roku Tomasz Gollob bierze udział w najważniejszych zawodach w swoim życiu. Wsparciem do wygrania tych zawodów, na pewno będzie mural, który zostanie wykonany na bydgoskim Miedzyniu.