Szachowy Superpuchar Polski odbędzie się w Bydgoszczy!

Jakub Korpalski | 23 lis 2021 W sobotę (27 listopada) w Bydgoszczy w Filharmonii Pomorskiej odbędzie się rywalizacja w ramach szachowego Superpuchar Polski. Walczyć o niego będą arcymistrzowie Jan-Krzysztof Duda oraz Radosław Wojtaszek.

Udany weekend Zawiszy - wygrana w Jarocinie i awans juniorów do CLJ

Redaktor | 21 lis 2021 Kibice Zawiszy Bydgoszcz mogą się cieszyć. Seniorzy wygrali w sobotę (20 listopada) na wyjeździe z Jarotą Jarocin w meczu 18. kolejki III ligi (gr. 2), a dzień później Młodzi Rycerze pokonali 4:3 Gedanię Gdańsk i zagrają w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U17.

Zawisza przegrał na pożegnanie jesieni

Redaktor | 13 lis 2021 Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz ulegli przed własną publicznością Unii Janikowo 1:2. To był ostatni mecz rundy jesiennej. Już za tydzień rozpoczyna się kampania rewanżowa.

Abramczyk Polonia zaprezentowała skład na sezon 2022

mk | 10 lis 2021 Zespół Abramczyk Polonii Bydgoszcz we wtorek (9 listopada) przedstawił skład zespołu na nowy sezon.  – Z dużą pokorą podchodzimy do rywali, nikogo nie lekceważymy, ale naszym celem jest wejście na sam szczyt i awans do ekstraligi – mówił Jerzy Kanclerz, prezes ŻKS Polonii.

Piłkarze Chemika na testach w Norymberdze

Redaktor | 9 lis 2021 Dwaj piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz – Oskar Klon i Jakub Czesiński – otrzymali zaproszenie na testy od 1. FC Nürnberg. Młodzi zawodnicy wyjadą do Niemiec w przyszłym tygodniu.

Kolejna edycja Camel Pizza Cup za nami!

kd | 9 lis 2021 Udało się zainaugurować kolejny sezon pod dachem. Z kilkumiesięcznym opóźnieniem, z wiadomych przyczyn, odbyła się dwunasta edycja rywalizacji o Puchar Camel Pizza.

Zawisza przegrał w Gdyni

Redaktor | 7 lis 2021 Koszmarne błędy w grze obronnej spowodowały, że niebiesko-czarni polegli z Bałtykiem 1:3 w meczu 16. kolejki III ligi (gr. 2).

W Bydgoszczy rozdano Laury Królowej Sportu [ZDJĘCIA]

ak | 31 paź 2021 Mistrzowie olimpijscy w rzucie młotem Wojciech Nowicki i Anita Włodarczyk zwyciężyli w kolejnej edycji plebiscytu Laur Królowej Sportu. Wśród nagrodzonych w innych kategoriach znaleźli się m.in. Iga Baumgart-Witan i Patryk Dobek.

Zawisza Bydgoszcz poległ z czerwoną latarnią

Redaktor | 30 paź 2021 Niebiesko-czarni przegrali w sobotę (30 października) z ostatnią w tabeli Kluczevią Stargard. Na stadionie przy Gdańskiej 163 padła tylko jedna bramka. Goście zdobyli ją z rzutu wolnego w 44. minucie.

Zawisza zremisował i utrzymał miejsce w tabeli [ZDJĘCIA]

Redaktor | 23 paź 2021 Niebiesko-czarni zdobyli punkt w sobotnim (23 października) meczu u siebie ze Świtem Skolwin-Szczecin. Bramkę dla gospodarzy zdobył Kamil Żylski po świetnej akcji indywidualnej w 14 minucie, a wyrównał w drugiej połowie strzałem głową po rogu Patryk Bil.

Laury dla gwiazd lekkiej atletyki. Wielka gala odbędzie się w Bydgoszczy

Redaktor | 23 paź 2021 Wielkie gwiazdy lekkiej atletyki, wśród których będą medaliści – w tym złoci – tegorocznych igrzysk olimpijskich w Tokio wezmą udział w dwunastej edycji Gali Lauru Królowej Sportu. Coroczna gala, która każdorazowo gromadzi najwybitniejsze postaci polskiej lekkiej atletyki, odbędzie się 30 października w Bydgoszczy.

Zawisza wygrał trzeci raz z rzędu

Redaktor | 17 paź 2021 Zawisza Bydgoszcz pokonał na własnym boisku Stolem Gniewino 2:0. To trzecie z kolei zwycięstwo niebiesko-czarnych i szósty mecz z rzędu bez porażki.