Bydgoskie wioślarki na medal

Redaktor | 7 sie 09:39 Sukces wioślarek Lotto/Bydgostii. Z mistrzostw Europy wracają z brązowym medalem. Zawody odbywały się w szkockim Glasgow.

Jest porozumienie! Zawisza dogadał się z Zawiszą

bw | 2 sie 18:06 To już pewne! Piłkarze Zawiszy będą grać w Bydgoszczy. – Przeszłość odcinamy grubą kreską, tworzymy nową historię bydgoskiej piłki i zapisujemy ją na czystej karcie - oświadczyli na wspólnej konferencji prasowej prezes Waldemar Keister (CWZS Zawisza) oraz prezes Krzysztof Bess (SP Zawisza).

Już dziś porozumienie w sprawie piłkarzy Zawiszy?

Redaktor | 2 sie 12:43 Cywilno-Wojskowy Związek Sportowy nie wyrzuci ze swoich struktur Stowarzyszenia Piłkarskiego „Zawisza Bydgoszcz” – zapowiada Polskie Radio PiK. I dodaje, że być może, w połowie sierpnia piłkarze rozegrają pierwszy mecz na obiektach klubu przy ul. Gdańskiej.

Dęby obroniły tytuł. Znów srebro

Redaktor | 30 lip 09:33 Dęby Osielsko wywalczyły w Żorach srebrny medal Mistrzostw Polski do lat 23 w baseballu. W walce o finał zespół z Osielska pokonał gospodarzy turnieju – Gepardy Żory 11:1. W finale uległ jednak Stali Kutno 1:11.

Zawisza tylko w Bydgoszczy

Jarosław Kopeć | 27 lip 07:36 Spełniamy wszelkie warunki, aby być pełnoprawnych członkiem Cywilno-Wojskowego Związku Sportowego i korzystać z obiektów m.in. przy ul. Gdańskiej – stwierdził zarząd Stowarzyszenia Piłkarskiego „Zawisza Bydgoszcz” na konferencji prasowej w czwartek (26 lipca).

Polscy baseballiści nie pojadą na Mistrzostwa Europy

Redaktor | 23 lip 14:11 Reprezentacja Polski kadetów nie pojedzie na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy U15. Drużyna wygrał fazę „każdy z każdym”, jednak uległa Słowacji w sobotnim finale. Bardzo dobry występ zaliczył za to zawodnik Dębów Osielsko – Szymon Karczewski.

W lipcu najlepszy Słojewski [BKG GOLF CUP 2018]

Redaktor | 22 lip 14:31 Tylko 61 uderzeń potrzebował Piotr Słojewski, aby przebyć pole golfowe w Myślęcinku podczas zawodów lipcowego turnieju BKG GOLF CUP 2018. Turniej rozegrano w sobotę (21 lipca).

Iga Baumgart wywalczyła brązowy medal

Redaktor | 21 lip 22:53 W drugim dniu mistrzostw Polski w lekkoatletyce Iga Baumgart (BKS Bydgoszcz) zajęła trzecie miejsce w biegu na 400 metrów kobiet. To drugi bydgoski medal w Lublinie. W piątek w biegu na 100 metrów mężczyzn drugą lokatę zajął Remigiusz Olszewski (CWZS Zawisza Bydgoszcz)