Zawisza Bydgoszcz rośnie w siłę [ZDJĘCIA]

Redaktor | 14 cze 11:16 Sponsorzy, trenerzy, sztab szkoleniowy, działacze i sympatycy Zawiszy Bydgoszcz otrzymali wyróżnienia i podziękowania na podsumowaniu sezonu w czasie ostatniego przed wakacjami spotkania w ramach projektu Zawisza Business Club.

Memoriał godny pamięci Ireny Szewińskiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 13 cze 08:33 Ozdobą 1. Memoriału Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy były biegi na 400 metrów kobiet i 800 metrów mężczyzn oraz występ młociarzy. Kibice zapamiętają też uroczystą oprawę zawodów i wyświetlony na telebimie słynny bieg Ireny Szewińskiej na stadionie Zawiszy z 1976 roku, w którym pobiła rekord świata na 400 metrów.

Wojciechowski wyskoczył na igrzyska olimpijskie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 12 cze 07:21 Paweł Wojciechowski wynikiem 5,81 m wygrał konkurs „Tyczka na Wyspie” i tym samym wypełnił wymagane minimum olimpijskie. Zawody na Wyspie Młyńskiej były preludium 1. Memoriału Ireny Szewińskiej, który odbędzie się w środę (12 czerwca) na stadionie Zawiszy Bydgoszcz.

Adrianna Sułek została mistrzynią Polski seniorów

Redaktor | 11 cze 08:34 W Krakowie rozegrano Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach. Jedną z gwiazd zawodów była Adrianna Sułek (Zawisza Bydgoszcz), która ze świetnym rekordem życiowym została po raz pierwszy w karierze mistrzynią Polski seniorów w siedmioboju.

Mistrzowie zapraszają na święto lekkoatletyki [ZDJĘCIA]

Redaktor | 10 cze 22:11 Iga Baumgart-Witan, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek i Marcin Lewandowski spotkali się z bydgoszczanami w Galerii Pomorskiej. Zachęcali do przyjścia na stadion Zawiszy na 1. Memoriał Ireny Szewińskiej i konkurs skoku o tyczce na Wyspie Młyńskiej.

Finał pucharu Chemik zagra przy świetle o godzinie 19:49

Redaktor | 10 cze 20:09 Piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz zagrają w środę (12 czerwca) w finale Okręgowego Pucharu Polski. Mecz będzie wyjątkowy nie tylko z uwagi na stawkę spotkania, ale także z powodu godziny rozpoczęcia - 19:49.

Polonia wypunktowuje Wilki z Krosna [RELACJA POLONIA1920.PL]

Redaktor | 9 cze 20:50 ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz pokonała w IX kolejce 2LŻ zespół Wilków Krosno (62:28). Cała drużyna biało-czerwonych pojechała równo, punktując w każdym biegu, Tylko Marcel Studziński dojechał do mety na końcu stawki i został raz wykluczony za przekroczenie czasu 2 minut przed biegiem.