Dwóch kółek czar [FOTORELACJA]

Redaktor | 31 maj 08:56 Blisko tysiąc uczestników wzięło udział w tegorocznym cyklu Czar2kółek. Po czterech imprezach eliminacyjnych, finał finałów odbył się na stadionie przy ul. Sielskiej w Fordonie

Bilety na mecz ze Stalą Rzeszów dostępne w klubowej kasie

Redaktor | 30 maj 07:09 W najbliższą niedzielę (3 czerwca - pierwszy wyścig o godzinie 17:00) żużlowcy Polonii Bydgoszcz podejmować będą faworyta drugoligowych zmagań, drużynę Stali Rzeszów. W kasie klubowej można już nabywać wejściówki na to spotkanie.

Patryk Sieradzki akademickim mistrzem Polski na 800 metrów [WYNIKI]

Redaktor | 27 maj 22:27 Reprezentant Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego zdobył złoty medal Akademickich Mistrzostw Polski w Lublinie. Patryk Sieradzki przebiegł 800 metrów w czasie 1.51,92. UTP wygrał klasyfikację drużynową wśród mężczyzn w kategorii uczelnie społeczno-przyrodnicze.

Pierwsze rodzinne szachowanie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 27 maj 19:21 W Dzień Matki (26 maja) odbyły się w Bydgoszczy Pierwsze Rodzinne Mistrzostwa Galerii Pomorskiej w grze w szachy, w których wzięło udział 17 rodzin.

W Izbicy zwycięski remis Chemika

Redaktor | 27 maj 18:17 W niedzielnym (27 maja) meczu IV ligi piłkarze Chemika Bydgoszcz zremisowali w Izbicy Kujawskiej 1:1. Podział punktów przybliżył ich do awansu.

Fala jeszcze goni Zawiszę

Redaktor | 27 maj 18:07 W meczu czołowych drużyn A-klasy druga w tabeli Fala Świekatowo wygrała z trzecią Tucholanką 1:0. Zawisza otrzymał punkty walkowerem i tylko trzech punktów brakuje bydgoszczanom do awansu.

Bydgoszcz rozpoczęła piłkarski wyścig do Brazylii [RELACJA]

Redaktor | 27 maj 16:28 W niedzielę (27 maja) odbył się w Bydgoszczy dziewiąty przystanek eliminacyjny, trzeciej edycji turnieju Neymar Jr’s Five. Na boisku znajdującym się przy ulicy Piwnika Ponurego stawiło się 19 drużyn. Zwyciężyła ekipa FORDOŃSKI TEAM, która w ostatnim meczu zmierzyła się z FC ZBIERANINA. Oba zespoły są już pewne gry 9 czerwca w krajowym finale, którego stawką będzie wyjazd...

Norbert Kobielski mistrzem Polski wśród studentów

Redaktor | 26 maj 20:21 Zawodnik bydgoskiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego pokonał poprzeczkę zawieszoną na wysokości 2,15 m i wywalczył złoty medal w skoku wzwyż na Akademickich Mistrzostwach Polski. Dla bydgoskich uczelni medale zdobyła jeszcze Katarzyna Sokólska (WSG) brąz w biegu na 100 m i srebro sztafeta 4x100 m kobiet Wyższej Szkoły Gospodarki.

Ale finał! Chemik - Elana Toruń

Redaktor | 23 maj 22:38 Piłkarze Chemika Bydgoszcz awansowali do finału Okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni Piotra Gruszki pokonali w środę Legię Chełmża.

Chemik zagra o finał

Redaktor | 23 maj 12:57 Chemik Bydgoszcz podejmie dziś (23 maja) Legię Chełmża w meczu półfinału Okręgowego Pucharu Polski.