Zawiszacy mistrzami świata

Redaktor | 4 sie 16:12 Aleksander Kitewski i Norman Zezula zdobyli złoty medal w konkurencji C2 500m młodzieżowych mistrzostw świata w rumuńskiej Pitesti.

Polska drużyna lekkoatletyczna będzie walczyć na stadionie Zawiszy

Redaktor | 3 sie 09:30 54. zawodniczek i zawodników (w tym pięcioro z bydgoskich klubów) znalazło się w składzie reprezentacji Polski, która 9 sierpnia w Bydgoszczy rozpocznie Drużynowe Mistrzostwa Europy. Polacy bronić będą wywalczonego dwa lata temu w Lille srebrnego medalu. W zawodach udział weźmie dwanaście reprezentacji.

Zawisza zagra sparing z Chełminianką Chełmno

Redaktor | 2 sie 14:23 Kolejny mecz sparingowy Zawisza Bydgoszcz rozegra w sobotę (3 sierpnia) o godz. 12:30 na stadionie przy ul. Sielskiej w Bydgoszczy. Przeciwnikiem niebiesko-czarnych będzie Chełminianką Chełmno.

Piłkarki wystąpią w elicie pod szyldem REM MARCO [WIDEO]

Redaktor | 2 sie 11:46 Kobiecy Klub Piłkarski pozyskał tytularnego sponsora. Została nim sieć cukierni REM MARCO. Pod nową nazwą piłkarki rozpoczną w niedzielę (4 sierpnia) meczem z AZS Wrocław bój w Ekstralidze Kobiet. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Słowiańskiej 7.

Adam Kuryło nie żyje

Redaktor | 28 lip 11:37 Zmarł Adam Kuryło, zawodnik Zawiszy Bydgoszcz w latach 1974-81 - poinformował klub.

Zawisza – Lech na początek piłkarskiej ligi

Redaktor | 25 lip 21:27 Na inaugurację rozgrywek IV ligi miały być debry Chemik-Zawisza, ale zostały przełożone. Te dwa bydgoskie kluby rozpoczną zatem sezon od drugiej kolejki, którą zaplanowano na czwartek (15 sierpnia). Swój pierwszy mecz w IV lidze Zawisza zagra zatem z Lechem… Rypin, a Chemik z Pomorzaninem Toruń.