Sport 2 sty 09:28 | Redaktor
Terenowa Masakra. Rozpoczynają się zapisy

Terenowa Masakra to bieg w ekstremalnie trudnym terenie/ fot. machu

Terenowa Masakra to bieg z wieloma zaskakującymi przeszkodami w ekstremalnie trudnym terenie. Na trasie na uczestników czekają utrudnienia wymagające wytrzymałości, siły, sprytu i umiejętności współpracy. 2 stycznia rozpoczynają się zapisy.

Zawody odbędą się w dwóch terminach: 9-10 czerwca (edycja letnia), 23 września (VII edycja jesienna). Uczestnicy pobiegną na dwóch dystansach: 5 kilometrów – 30 przeszkód, 10 kilometrów – 45 przeszkód.

2 stycznia, punktualnie o godz. 18.00 będzie można się zapisać na dwa przyszłoroczne starty.

Po raz pierwszy Terenowa Masakra odbywać się będzie przez dwa dni. Nowością jest także tytuł „Najbardziej wszechstronnego zawodnika i zawodniczki”, który trafi do uczestników startujących na obydwu dystansach, dzień po dniu.

Warto zarejestrować się już 2 stycznia o godzinie 18.00. Pierwsze 50 osób z potwierdzoną płatnością 89 zł, kolejne 100 osób – 99 zł, następne 100 osób – 109 zł, do 15 stycznia – 115 zł

Organizatorzy szczególnie traktują grupy, które zgłaszają się w minimum 5 czy 10-osobowym składzie. Terenowa Masakra jest biegiem zespołowym, dlatego warto zebrać grupę znajomych, zarejestrować się razem i skorzystać z dodatkowych gadżetów! Przy równoczesnym opłaceniu minimum 5 lub minimum 10 osób z wykorzystaniem formularza do zapisów grupowych, każdy z członków zespołu otrzyma unikatowy prezent do odbioru w biurze zawodów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.terenowamasakra.pl.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor