Wydarzenia 3 paź 09:18 | Redaktor
Mroczna historia z romansem w tle. DKF Niespodzianka zaprasza na seans

źródło: zwiastun filmu / youtube.com

To kolejny filmowy wieczór w Dyskusyjnym Klubie Filmowym „Niespodzianka”. W czwartek (4 października) wyświetlona zostanie brytyjska produkcja „Pod ciemnymi gwiazdami”. Seans zaczyna się tradycyjnie o godz. 19.00.

DKF „Niespodzianka” organizuje seanse filmowe w czwartkowe wieczory. Co tydzień o godz. 19.00 w auli Szkoły Podstawowej nr 9 (ul. T. Bora-Komorowskiego 2) można obejrzeć wybrane produkcje kina polskiego i zagranicznego.

W tym tygodniu (4 października) widzowie zobaczą obraz „Pod ciemnymi gwiazdami”. To połączenie thrillera i filmu o miłości.

Młoda dziewczyna Moll zakochuje się w nieznajomym chłopaku o imieniu Pascal. Pojawia się on w nadmorskim miasteczku akurat wtedy, gdy zaczyna się seria tajemniczych zabójstw. Pascal staje się głównym podejrzanym głównym podejrzanym w sprawie zaginięcia kobiet. Główna bohaterka będzie musiała podjąć decyzje, od których nie będzie już odwrotu.

Bilety do nabycia w Szkole Podstawowej nr 9 w dniu seansu od godz. 18.30. Normalny kosztuje 8 zł, a ulgowy (młodzież ponadgimnazjalna, studenci, emeryci) 5 zł.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor