Wydarzenia 13 sie 10:08 | Redaktor
Sierpniowe atrakcje w Myślęcinku [ZAPROSZENIE]

40 lat ogrodu zoologicznego w Myślęcinku, 22 lipca 2018 r./fot. Anna Kopeć

Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek" zaprasza na wakacyjne środy w zoo oraz wtorkowe i czwartkowe spacery z przewodnikiem.

Środowe spotkania rodzinne będą rozpoczynać się o godz. 11.00. Będzie można wziąć udział w warsztatach entomologicznych, zostać paleontologiem lub zoodetektywem.

Podczas najbliższego spotkania, 14 sierpnia, odbędą się warsztaty entomologiczne dedykowane szczególnie dzieciom starszym, w wieku od 14 lat. Z kolei 21 sierpnia  zaplanowano warsztaty „ZOODetektyw" ver. 2”, a tydzień później dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach pt. „Kości”.

Bilet wstępu w cenie: normalny 15 zł, ulgowy 10 zł.

Ponadto przez cały sierpień, we wtorki i czwartki na dzieci czekają darmowe spacery z przewodnikiem. Spotkania odbywają się we wtorek i czwartek (oprócz 15 sierpnia) o godzinie 10.00 przy wejściu do „botanika” przy ulicy Konnej. Program i tematy będą dostosowane do wieku uczestników. Tematami przewodnimi będą m.in. drzewa, kolekcje rodzajowe czy też wyjątkowe okazy, którymi może poszczycić się myślęciński Ogród Botaniczny.

Grupy muszą liczyć maksymalnie 30 osób. Zapisy pod numerem tel. 883 319 228 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00.

źródło: Myślęcinek.pl (oprac.red.)

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor