Wydarzenia 9 lut 19:26 | Redaktor

Szpital Uniwersytecki nr 1 w Bydgoszczy otrzymał statuetkę „Ambasador e-ZLA” w podziękowaniu za szczególne zaangażowanie w popularyzację elektronicznych zwolnień lekarskich.

W Warszawie odbyła się konferencja Zakładu Ubezpieczeń Społecznych „Elektronizacja zwolnień lekarskich, jako element strategii budowy e-państwa”, podsumowująca wprowadzenie elektronicznych zwolnień lekarskich. Podczas spotkania (6 lutego) wręczone zostały statuetki „Ambasadora e-ZLA” w podziękowaniu za szczególne zaangażowanie w popularyzację elektronicznych zwolnień lekarskich.

Statuetkę z rąk prof. Gertrudy Uścińskiej, prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych odebrał Dyrektor Szpitala dr n. o zdr. inż. Jacek Kryś. Szpital Jurasza aktywnie uczestniczył w działaniach mających na celu wprowadzenie systemu elektronicznych zwolnień lekarskich. Pracownicy ZUS przeszkolili osobiście ponad 400 lekarzy pracujących w szpitalu, z każdym spotkali się osobiście, aby pomóc w założeniu profilu zaufanego oraz odpowiedzieć na dodatkowe pytania.

Źródło: Szpital Uniwersytecki nr 1 w Bydgoszczy

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor