Alarm pożarowy we Froście

Redaktor | 22 sty 10:34 Bydgoska straż pożarna odebrała rano (22 stycznia) alarm pożarowy z zakładu Frosta znajdującego się przy ul. Witebskiej 63.

Biziel ogranicza przyjęcia. Brakuje lekarzy

Redaktor | 22 sty 10:12 Wbrew wcześniejszym zapewnieniom dyrekcji szpitala im. dr. Biziela, że wypowiedzenie przez lekarzy klauzul OPT-OUT nie wpłynie na odwoływanie zabiegów, placówka jest zmuszona w istotny sposób ograniczyć przyjęcia w tzw. „trybie planowym”.

Od środy idzie ocieplenie [PROGNOZA 13:00]

Redaktor | 22 sty 07:40 Niestety, tym razem muszę napisać, że wbrew naszym zapowiedziom, słońce nie wyszło. Napisałem wprawdzie, że rozpogodzenia sa możliwe, a nie pewne, jednakże wydaje się, obserwując wyniki modeli numerycznych, że spodziewane rozpogodzenie nastąpi - lecz później - po zmroku. Tymczasem spada temperatura. O 12.30 było w Bydgoszczy -5 stopni. Nie jest to spadek dynamiczny, ale wyraźny...

Tartak Bydgoszcz pyta: Po co nam ZDMiKP w Bydgoszczy?

Redaktor | 21 sty 20:02 Na Facebooku Tartaku Bydgoszcz wrze. W niedzielę Krzysztof Pietrzak odniósł się do słów rzecznika drogowców Krzysztofa Kosiedowskiego. I zapowiada: „Egzekucja nie zakończy się w najbliższym czasie nawet gdyby Wojewodzie kazał ją przeprowadzić sam Jarosław Kaczyński”

Miasto sławne inaczej [DEBATA]

Redaktor | 21 sty 19:18 Bydgoszcz (…) od lat się „miota” w kwestii zachowania swojego dziedzictwa, określania własnej tożsamości i chaotycznie próbuje zaistnieć „w świecie” – „Express Bydgoski” opublikował w wydaniu magazynowym ważny tekst, którym wpisuje się w naszą debatę „Bydgoszcz – Miasto Skarbów”.

Miasto kontra Tartak Bydgoszcz. Wojna na FB [TRASA UNIWERSYTECKA OPÓŹNIONA]

Redaktor | 21 sty 12:15 Miasto chce, ale nie potrafi wyrzucić Tartaku Bydgoszcz z działki przy ul. Ujejskiego. A Tartak ma mocne argumenty. Dyskusja na Facebooku Krzysztof Pietrzak kontra Michał Sztybel przypomina przysłowie: złapał kozak tatarzyna, a tatarzyn za łeb trzyma. Czy tak jest osądźcie Państwo sami.