Nowy Jedwabny Szlak przez Bydgoszcz?

Redaktor | Wczoraj 15:58 Nowy Jedwabny Szlak ma przebiegać przez kraje środkowoazjatyckie do Europy Zachodniej, także przez Polskę. Jest to inicjatywa chińskiego rządu ogłoszona w 2013 roku. Jej celem jest zwiększanie wpływów Chin, zwłaszcza w Rosji i Unii Europejskiej.

O godnym stroju w kościele

Zofia Płachta | 12 lip 13:19 Trwa lato, a to pora roku w której nieuniknione są wysokie temperatury i gorące dni. Taka aura skłania nas do wybierania lżejszych ubrań, a często też krótszych spodni czy bardziej przewiewnych rzeczy. Powraca też co roku pytanie - czy naprawdę trzeba ubierać się odświętnie do Kościoła?

Kiedy należy rozjechać psa? Internauci radzą

Jarosław Aleksander | 6 lip 00:02 Kilka dni temu media podały wiadomość, że na Drodze Krajowej 45 do rowu wpadło sportowe ferrari... Nic w tym dziwnego, pech... Jednak sprawa nabrała rozgłosu gdy kierowca przyznał się, że do wypadku doszło, gdyż był zmuszony ominąć psa. W internecie rozgorzała dyskusja.

Facebook: będzie więcej banów dla użytkowników

Jarosław Aleksander | 29 cze 20:04 Kolejni reklamodawcy opuszczają Facebooka. Jest to pokłosie kampanii „Stop Hate for Profit" mającą na celu wprowadzenie totalnej poprawności politycznej w mediach społecznościowych. Ma to też na celu likwidację wszelkich objawów wolności słowa w internecie