Bydgoski sąd nie chce procesu policjantów z Fordonu

Redaktor | 20 lip 11:58 Policjanci z fordońskiego komisariatu oskarżeni o pobicie zatrzymanego nie staną przed bydgoskim sądem. O tym, gdzie odbędzie się ich proces zadecyduje Sąd Najwyższy – informuje bydgoszcz.wyborcza.pl.

Ziobro odwołał prezesów Sądu Okręgowego w Bydgoszczy

Redaktor | 13 lut 19:26 Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro odwołał sędziego Mirosława Kędzierskiego z funkcji prezesa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy. Z kolei wiceprezes SO Roger Michalczyk przestał pełnić funkcję i został przeniesiony do IV Wydziału Karnego.

Matuszakowie oskarżają urzędniczkę [RZEKA MUZYKI]

Redaktor | 9 lut 12:48 Prywatny akt oskarżenia przeciwko urzędniczce UMB złożyli w bydgoskim sądzie Dominika i Waldemar Matuszakowie. Zarzucają jej przywłaszczenie ich autorskiej oferty Rzeki Muzyki poprzez "przerobienie treści na pierwszą osobę liczby pojedynczej, podpisanie własnym nazwiskiem i w takiej formie przekazanie prezydentowi Bydgoszczy”.

Śmierć niemowlaka. Podejrzana matka trafi do aresztu

Redaktor | 8 lut 13:57 Podejrzana o zabójstwo dziecka 36-latka najbliższe trzy miesiące spędzi za kratami. Tak zadecydował sąd na podstawie materiału dowodowego zgromadzonego przez radziejowskich policjantów i prokuratora. Kobiecie grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

Lekarz na ławie oskarżonych

Redaktor | 13 sty 17:17 Lekarz dentysta Krzysztof B. stanie przed sądem za wyłudzenie ponad 700 tysięcy złotych z Narodowego Funduszu Zdrowia. Prokuratura postawiła stomatologowi aż 7109 zarzutów – informuje bydgoszcz.wyborcza.pl.

Ksiądz pójdzie do więzienia

Redaktor | 22 gru 11:38 Sąd Rejonowy w Bydgoszczy skazał byłego proboszcza na cztery lata więzienia za potrącenie autem pieszego, który zmarł w szpitalu.

Z więzienia wyjdzie w wieku 101 lat [WYROK 25 LAT]

Redaktor | 21 gru 07:59 Gdyby Henryk B. miał odsiedzieć cały wyrok za morderstwo, to 100. urodziny będzie obchodzić za kratami. Sąd Okręgowy w Bydgoszczy skazał go bowiem na 25 lat więzienia za zabójstwo kobiety.