Wioseczku Bydgoszczu. Żale kandydata z obozu prezydenta [SATYRA]

Redaktor | 29 wrz 17:29 Kandydat na radnego z ramienia obozu rządzącego w Bydgoszczu nie wytrzymał: „Wszędzie w cywilizowanym świecie starówka to gastronomia, handel, rekreacja, turyści. A w wioseczku Bydgoszczu: parking - za pełnym przyzwoleniem służb miejskich, władz miasta, mimo wielopoziomowego parkingu tuż obok”.

Maruder Rafał Bruski [SATYRA]

Redaktor | 21 sie 16:30 Takiego obciachu nie spodziewaliśmy się w najśmielszych marzeniach. Prezydent Bydgoszczu ujawnia na Facebooku, że jest „włóczęgą” lub jeszcze gorzej, „rabusiem”.

Budujemy mosty dla pana starosty [SATYRA]

Redaktor | 27 cze 13:32 Prezydent Bydgoszczu błysnął refleksem i po miesiącu od opublikowania szczegółów rządowego planu programu „Mosty dla regionów” dostrzegł, że nie ma w nim żadnej nowej przeprawy przez Brdę czy Wisłę w okolicach Bydgoszczy.

Konwój wstydu. #Rafale oddaj kasę [SATYRA]

Redaktor | 22 cze 10:50 I wyszło szydło z worka. Pazerność na kaskę okazała się silniejsza od partyjnego przekazu i przewodnia siła ludu bydgoskiego na sali sesyjnej uchwaliła podwyżkę swojemu przywódcy. Prezydent Bydgoszczu Rafał Bruski od 1 lipca będzie zarabiał maksymalnie wszystko to, co ustawowo może, plus cały zestaw dodatków i nagród.

Horoskop dla Bruskiego. Test białej chusteczki [SATYRA]

Redaktor | 27 kwi 09:43 „Na Wyspie Młyńskiej zaplanowano posadzenie egzotycznej dawidii chińskiej. Drzewo pojawia się coraz częściej w eleganckich ogrodach za sprawą efektownych kwiatów” - ten news z bydgoskiego ratusza poderwał nas z kanapy niczym przepowiednia wróża Macieja, że zna datę zakończenia emisji swojego programu w telewizji.

Prezydent Tartak [SERIAL PRZEDWYBORCZY]

Redaktor | 12 kwi 12:28 Rafała Bruskiego namaścił przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna. Posła Tomasza Latosa wywołał do kandydowania redaktor „Wyborczej” Remigiusz Jaskot. Właściciel tartaku Krzysztof Pietrzak sam się zgłosił. Serial przedwyborczy rozkręca się.

Tomasz Latos prezydentem Bydgoszczy [PRZEGLĄD Z PRASY]

Redaktor | 8 kwi 19:30 W Miasteczku Bydgoszczu obserwujemy próby rozkręcenia wyborczego wzmożenia. Najpierw przewodniczący PO Grzegorz Schetyna namaścił Rafałka (Bruskiego Rafała, prezydenta – przy. red.) jako kandydata jedynej słusznej partii obywatelskiej, a dziś w wolną od handlu niedzielę (8 kwietnia) dziennikarz Remigiusz Jaskot z jedynie słusznej gazety „Wyborczej” namaszcza posła Tomasza...