Jak wojak Olszewski bombę ekologiczną rozbrajał [SATYRA]

Redaktor | 22 mar 18:33 Ktoś powie, że sprawa terenów pozachemowskich jest zbyt poważna, żeby sobie z niej żarty stroić, ale szopkę, jaką zafundował mieszkańcom Łęgnowa i okolic poseł Platformy Obywatelskiej Paweł Olszewski, trudno inaczej skwitować.

Chłopaki nie płaczą, ale płacą. 20 baniek na przechowalnię bagażu

Redaktor | 7 mar 21:25 Na bonifikatę uwłaszczeniową dla mieszkańców nie ma pieniędzy. Na przechowalnię bagażu były miliony. Na archaiczną trybunę stadionu Polonii są miliony. Na spółkę Radosława Osucha poszły miliony, tylko pucharów nie ma. Chłopcy z ratusza nie płaczą, ale płacą...

Wioseczku Bydgoszczu. Żale kandydata z obozu prezydenta [SATYRA]

Redaktor | 29 wrz 2018 Kandydat na radnego z ramienia obozu rządzącego w Bydgoszczu nie wytrzymał: „Wszędzie w cywilizowanym świecie starówka to gastronomia, handel, rekreacja, turyści. A w wioseczku Bydgoszczu: parking - za pełnym przyzwoleniem służb miejskich, władz miasta, mimo wielopoziomowego parkingu tuż obok”.

Maruder Rafał Bruski [SATYRA]

Redaktor | 21 sie 2018 Takiego obciachu nie spodziewaliśmy się w najśmielszych marzeniach. Prezydent Bydgoszczu ujawnia na Facebooku, że jest „włóczęgą” lub jeszcze gorzej, „rabusiem”.

Budujemy mosty dla pana starosty [SATYRA]

Redaktor | 27 cze 2018 Prezydent Bydgoszczu błysnął refleksem i po miesiącu od opublikowania szczegółów rządowego planu programu „Mosty dla regionów” dostrzegł, że nie ma w nim żadnej nowej przeprawy przez Brdę czy Wisłę w okolicach Bydgoszczy.

Konwój wstydu. #Rafale oddaj kasę [SATYRA]

Redaktor | 22 cze 2018 I wyszło szydło z worka. Pazerność na kaskę okazała się silniejsza od partyjnego przekazu i przewodnia siła ludu bydgoskiego na sali sesyjnej uchwaliła podwyżkę swojemu przywódcy. Prezydent Bydgoszczu Rafał Bruski od 1 lipca będzie zarabiał maksymalnie wszystko to, co ustawowo może, plus cały zestaw dodatków i nagród.