Klęska Bruskiego [SATYRA]

Redaktor | 20 lut 13:22 I stało się! Rafał Bruski poległ w wyborach na „Bydgoszczanina Roku”. Dobre serce, jakie czasami okazujemy, każe nam wspierać przegranych, zanućmy więc zapomnianą już trochę przyśpiewkę sympatyków piłkarskiej reprezentacji Polski: „Nic się nie stało! Rafale! Nic się nie stało”.

Nowa siedziba NFZ otwarta [PRZEGLĄD MEDIÓW]

Redaktor | 19 lut 21:52 Dziś (19 lutego) uroczyście otwarto, działającą od końca listopada 2017 roku, nową siedzibę Narodowego Funduszu Zdrowia przy ul. Łomżyńskiej 33. Tak relacjonowały to wydarzenie bydgoskie media.

Ratuszowa gazeta w Bydgoszczy [TYLKO U NAS]

Redaktor | 5 lut 13:14 Bydgoski ratusz wyemituje w tym roku 11 wydań 12-stronicowej gazety. W sumie cały nakład ma wynieść prawie półtora miliona egzemplarzy. Właśnie ogłoszono przetarg na druk periodyku.

Ktoś podłożył świnię prezydentowi Bruskiemu [SATYRA]

Redaktor | 1 lut 14:16 Po ludzku żal nam jest prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego. Wszyscy dookoła w ratuszu prześcigają się, żeby podtrzymywać w nim poczucie wielkiej wartości. Media głaszczą wywiadami i pozwalają pleść trzy po trzy nawet na antenie ogólnopolskiego radia. Co rusz ktoś stwierdza, że prezydent nie ma z kim przegrać.