Gabriela Janik z kwalifikacją na igrzyska w Tokio

mk | 18 paź 21:52 Po raz pierwszy od 39 lat reprezentant Bydgoszczy w gimnastyce zakwalifikował się do udziału w igrzyskach olimpijskich. Miejsce na liście wywalczyła sobie Gabriela Janik, zawodniczka CWZS Zawisza.

Pływali i biegali w Osielsku. Z inicjatywy Rekinów

Redaktor | 17 paź 17:28 W niedzielę 6 października Klub Sportowy Rekiny Osielsko zorganizował zawody pływackie „Rekinowa Pięćdziesiątka Sprint Cup”, zawody biegowe „Rekinowa Piątka”oraz zawody pływacko-biegowe Aqathlon Osielsko.  W rywalizacji uczestniczyły dzieci, młodzież i dorośli.

Bydgoszcz pokonała Toruń. Archersi górą w derbach

Redaktor | 15 paź 15:51 Młodzi futboliści amerykańscy Bydgoszcz Archers przypieczętowali w sobotę (12 października) awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski juniorów w futbolu amerykańskim, pokonując na własnym boisku drużynę Toruń Angels.

Dęby mistrzem Bałtyckiej Ligi Baseballu

Redaktor | 15 paź 11:53 W niedzielę (13 października) KWK Construction Dęby Osielsko obroniły tytuł mistrza Bałtyckiej Ligi Baseballu. Na zakończenie jubileuszowego sezonu 25-lecia klubu osielszczanie pokonali w finale BLB Piratów Władysławowo i przed własną publicznością odebrali złote medale oraz okazały puchar.

Dęby z wielką szansą na tytuł mistrza

Redaktor | 20 wrz 12:32 Już tylko jednego zwycięstwa potrzebują baseballiści KWK Construction Dębów, by po raz drugi w historii wywalczyć tytuł mistrza Polski seniorów. W sobotę (godz. 14.00) na stadionie w Osielsku zmierzą się po raz trzeci ze Stalą, po wygraniu dwóch pierwszych spotkań Finału Ekstraligi przed tygodniem w Kutnie.

Dęby o krok od mistrzostwa Polski

Redaktor | 16 wrz 12:17 Maksymalną zdobycz dwóch zwycięstw wywożą z „jaskini lwa” baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko. W sobotę i niedzielę (14-15 września) w Kutnie dwukrotnie pokonali miejscową Stal 5:3 i 5:1 w finałach play-off Ekstraligi baseballu. W rywalizacji do trzech zwycięstw osielszczanie prowadzą 2-0 i potrzebują już tylko jednego zwycięstwa do zdobycia drugiego w historii...

Dęby triumfowały nad Stalą w finale ekstraligi

Redaktor | 15 wrz 12:00 W pierwszym meczu finałowym Ekstraligi baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko pokonali w Kutnie miejscową Stal 5:3! Home runy wybili Paweł Jasiakiewicz i Radosław Zajda, a dla Stali Mateusz Serafin. W finałowej serii do 3 zwycięstw KWK Construction Dęby prowadzą 1-0.

Dęby w finale ekstraligi. Zdetronizowały Silesię

Redaktor | 10 wrz 11:20 Po zwycięstwie 2:1 z Silesią w Rybniku, KWK Construction Dęby Osielsko awansowały do finału Ekstraligi baseballu po raz pierwszy od 2013 roku. W finale zmierzą się ze swym odwiecznym rywalem Stalą Kutno.

Dęby awansowały do finału Ekstraligi

Redaktor | 8 wrz 18:53 Baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko awansowali do finału Ekstraligi po zwycięstwie 2:1 z Silesią w Rybniku. Zespół z Osielska wygrał 3-0 rywalizację w półfinale play-off Ekstraligi i zagra w finale po raz pierwszy od 2013 roku. Finałowym rywalem będzie Stal Kutno.

Dęby walczą o medale na dwóch frontach [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 6 wrz 15:10 Szeroka kadra zawodnicza KWK Construction Dębów Osielsko pozwoli klubowi w najbliższy weekend wziąć udział w rozgrywkach dwóch lig. Podstawowy skład wybiera się do Rybnika na trzeci i czwarty mecz półfinału play-off Ekstraligi, natomiast zaplecze rozpocznie w Osielsku walkę o medale Bałtyckiej Ligi Baseballu.