Dęby Osielsko wróciły ze Śląska z porażką i zwycięstwem

Redaktor | 28 lip 18:01 Do ostatnich piłek ważyły się losy obu meczów Ekstraligi baseballu rozegranych przez KWK Construction Dęby Osielsko w niedzielę (26 lipca) w Żorach. Pierwsze starcie dopiero w dogrywce wygrały Gepardy 5:4, w rewanżu dwa obiegi zdobyte w ostatniej rundzie dały zwycięstwo 11:10 osielszczanom!

Skandal wokół upadku Orwata [WIDEO]

Jarosław Aleksander | 27 lip 00:08 Mariusz Błażykowski oraz Tomasz Orwat uczestniczyli w groźnie wyglądającym upadku podczas meczu Polonii w Tarnowie. Pierwszy z nich trafił do szpitala a Orwat wyjechał na tor. Sprawę komentują działacze i zawodnicy.

Bydgoska firma Archigeum przywróci blask skoczni w Harrachovie

Krzysztof Drozdowski | 19 lip 08:26 Bydgoscy architekci z pracowni Archideum wciąż podwyższają swoje loty. Po tym jak w zeszłym roku zaprojektowali kompleks "Średniej krokwi" w Zakopanem, teraz zabrali się za skocznię mamucią w Harrachovie. Na tym obiekcie wiele sukcesów odniósł Adam Małysz.

18 lipca mecz Zawisza-Sparta z kibicami na trybunach

Redaktor | 16 lip 08:14 Już w sobotę Zawisza Bydgoszcz spotka się ze Spartą Brodnica w 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu Kujawsko - Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Będzie to jeden z pierwszych meczów z udziałem kibiców w regionie.

Trudny początek sezonu dla Polonii

Redaktor | 13 lip 20:03 Od wyjazdu do Ostrowa Poloniści rozpoczęli sezon eWinner 1. Ligii . Wykluczenie Brzozowskiego kluczowe dla wyniku i ostanie wyścigi przesądziły wynik.

Dęby rozgromione na własnym boisku. Dwa shutouty [WYNIKI]

Redaktor | 13 lip 16:18 Srogiej lekcji baseballu udzielił KWK Construction Dębom Osielsko mistrz Polski Stal Kutno. Zamiast rewanżu za ubiegłoroczny finał Ekstraligi, oglądaliśmy w Osielsku dwa pogromy, w których gospodarze nie zdobyli żadnego obiegu, a w pierwszym spotkaniu nie wybili żadnego hita. Oba mecze zakończyły się rundę wcześniej niż planowano, wskutek wysokiej przewagi Stali.