Archersi w finale ligi. Już w sobotę w Bydgoszczy

Redaktor | Wczoraj 13:07 Bydgoscy futboliści amerykańscy rozegrają w sobotę (27 października) na własnym boisku o godzinie 17:30 mecz finałowy Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego w rozgrywkach drużyn ośmioosobowych. Rywalem Archers Bydgoszcz będzie Husaria Szczecin.

Drugi turniej ligi szachowej. Zaproszenie

Redaktor | 9 paź 11:57 W najbliższą sobotę (13 października) w Zespole Szkół Budowlanych odbędzie się drugi turniej Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Początek zawodów o godz. 10.00

Asy dla Tomasza Golloba. Powrót do przeszłości [ZDJĘCIA]

Redaktor | 7 paź 22:30 Pełne trybuny stadionu przy ul. Sportowej. Medaliści mistrzostw świata ścigający się na bydgoskim torze. W niedzielę (7 października) Bydgoszcz przeniosła się na moment do wspaniałej sportowej przeszłości. A wszystko za sprawą turnieju „Asy dla Tomasza Golloba”.

Chemik w strefie spadkowej. Przegrał z Lechem

Redaktor | 6 paź 17:10 Piłkarze Chemika Bydgoszcz przegrali z Lechem II Poznań 1:3. Podopieczni Piotra Gruszki prowadzili do przerwy, ale po zmianie stron to lechici w ciągu kwadransa przesądzili o losach meczu.

Sześć medali dla sztangistów Zawiszy

Redaktor | 3 paź 12:41 Na mistrzostwach Polski seniorów w podnoszeniu ciężarów zawodnicy CWZS Zawisza wywalczyli sześć medali - trzy dla kobiet i trzy dla mężczyzn. Ponadto zawodniczki Zawiszy wygrały klasyfikację klubową wśród kobiet.

Zmiany w Polonii. Władysław Gollob już nie jest prezesem

Redaktor | 3 paź 10:58 Władysław Gollob, dotychczasowy prezes Żużlowego Klubu Sportowego Polonia Bydgoszcz ogłosił, że ustępuje ze stanowiska. Jego miejsce zajął Jerzy Kanclerz. Na konferencji były i obecny prezes otwarcie opowiedzieli o sytuacji finansowej klubu.

Kajakarz Zawiszy ze srebrnym medalem w Rio

Redaktor | 26 wrz 18:33 Mateusz Polaczyk, trenujący w CWZS Zawisza, zdobył wraz z drużyną srebrny medal na Mistrzostwach Świata w kajakarstwie górskim w Rio de Janerio. Przed nim jeszcze występ indywidualny.

Brąz i europejskie puchary w Osielsku

Redaktor | 23 wrz 20:36 Baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko wywalczyli brązowy medal Ekstraligi 2018! W drugim meczu finałowym, po zaciętej walce do ostatniej piłki, pokonali Barons Wrocław 14:11 i wygrali rywalizację do dwóch zwycięstw 2-0.