Matic Ivacic przechodzi testy

Redaktor | Wczoraj 17:53 Powrót na  żużlowe tory w tym sezonie przebiega nie tylko przez bramę parkingu. Najpierw zawodnicy są badani pod kątem epidemiologicznym. Zawodnik Abramczyk Polonii Matic Ivacic jako pierwszy w eWinner 1. Lidze przeszedł testy. Wynik jest negatywny.

Pałac i Visła wracają pod siatkę. Tym razem na plaży

Redaktor | 26 maj 16:33 Kibice siatkówki i sami zawodnicy są spragnieni rywalizacji. Przymusowa przerwa w występach zrodziła nowe pomysły na rozgrywki i kontakt z kibicami. Władze polskiej siatkówki postanowiły stworzy letnią ligę siatkówki na plaży. 

Dyskryminacja kobiet w PZPN?

Redaktor | 25 maj 09:15 Władze PZPN zdecydowały o zamrożeniu spadków w męskich ligach w związku z wstrzymaniem rozgrywek. Niestety podwójne standardy zastosowano wobec piłkarek.

Łaba wzmocni Visłę

Redaktor | 24 maj 20:26 Bydgoska Visła ma ambitny plan szybkiego powrotu do siatkarskiej Plus Ligi. Kolejnym krokiem w tym celu ma być pozyskanie do zespołu Patryka Łaby. Zawodnika reprezentującego w minionym sezonie AZS AGH Kraków.

Bydgoscy futboliści wrócili do treningów

Redaktor | 23 maj 17:29 Sport stał się jedną z dziedzin życia które w wyniku pandemii spotkał całkowity lockdown. Rozgrywki i treningi zostały zawieszone. Nie inaczej było z futbolem amerykańskim. Miło nam jest poinformować, że tak jak w innych dyscyplinach powoli sytuacja zbliża się do normy. Nasi futboliści wznowili treningi.

Najlepszy polski skoczek Piotr Lisek, marzy o medalu w Tokio

Redaktor | 17 maj 15:01 Najlepszy polski skoczek o tyczce Piotr Lisek marzy o medalu igrzysk olimpijskich w Tokio, a przełożenie ich na 2021 roku nie zmieniło jego planów. W jego ocenie brak profesjonalnych treningów w tym sezonie sprawiłby, że w 2021 roku musiałby zaczynać od zera.

Visła z nowymi kontraktami

Redaktor | 15 maj 09:25 Jak informuje  BKS Visła Bydgoszcz, kolejni zawodnicy przedłużyli kontrakty z klubem. Barw Visły nadal będą bronili Janusz Gałązka oraz Tomasz Bonisławski.

22 osoby na boisku – nowe regulacje rządu od poniedziałku

Redaktor | 14 maj 16:19 Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki wraz z Ministrem Zdrowia Łukaszem Szumowskim ustalili nowe zasady użytkowania obiektów sportowych. Nowe złagodzone normy zakładają m.in. możliwość, by na pełnowymiarowym boisku piłkarskim mogło grać jednocześnie 22 zawodników.